سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزارت بهداشت ویروس کرونا را تحت کنترل دارد

وی به ارایه گزارش از سوی معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: بر اساس این گزارش بیماری کرونا کاملا تحت کنترل است و تعداد مبتلایان نیز افزایش نیافته است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور، گفت: بر اساس گزارش معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیماری کرونا کاملا تحت کنترل است و تعداد مبتلایان نیز افزایش نیافته است.

احمد آریایی‌نژاد در گفت وگو با خانه ملت،‌ در تشریح دستور کار امروز یکشنبه ( 25 خرداد) به ارایه گزارش از سوی معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: بر اساس این گزارش بیماری کرونا کاملا تحت کنترل است و تعداد مبتلایان نیز افزایش نیافته است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: همچنین در گزارش مذکور به این نکته نیز اشاره شد که با انجام آزمایش بر افرادی که مشکوک به ابتلا این بیماری بودند مشخص شد که هیچ نشانه‌ای از این بیماری در بدن آنها وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با یادآوری گزارش رئیس سازمان انتقال خون در جلسه امروز کمیسیون بهداشت،‌ تصریح کرد: وی با حضور در کمیسیون به برنامه‌های آتی سازمان متبوعش پرداخت.
آریایی‌نژاد تصریح کرد: در گزارش رئیس سازمان انتقال خون به برخی نارسایی‌ها در بحث اعتبارات اشاره شده و اینکه برخی از پرسنل این سازمان از کمبود اعتبار دغدغه و نگرانی بسیاری دارند؛ همچنین در این گزارش به تولید تجهیزات مورد نیاز در داخل نیز تاکید زیادی شد.

وی بحث سوم دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس را بررسی مهندسی سیستم‌های سلامت با حضور مسؤولین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانست و افزود: یکی از اساتید برجسته این حوزه نیز ضمن بررسی این مهم نسبت به مدیریت سیستم سلامت و ارتقای بهره‌وری در این سیستم تاکید کرد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: بدون‌شک باید با هزینه کمتر به ارتقای بهره‌وری کمک زیادی کرد تا شاهد رفع برخی معضلات در این حوزه باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ١٧:۴۵

   

پر مبحث ترین ها