سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال ۵۰ درصدی بارش باران زمان بازی ایران و نیجریه

امین‌حسین نقشینه در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص وضعیت هوای شهر کوریتیبا جام جهانی 2014 برزیل اظهار داشت: دمای هوای شهر کوریتیبا امروز 18 درجه سانتی‌گراد و کمیته فردای آن 13 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.
یک کارشناس سازمان هواشناسی ازاحتمال ۵۰ درصدی بارش باران زمان بازی ایران و نیجریه در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل خبرداد و گفت: امروز هوای شهر کوریتیبا رطوبت بالای ۹۰ درصد دارد.

امین‌حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص وضعیت هوای شهر کوریتیبا جام جهانی 2014 برزیل اظهار داشت: دمای هوای شهر کوریتیبا امروز 18 درجه سانتی‌گراد و کمیته فردای آن 13 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.
وی با توجه به بازی جام جهانی ایران و نیجریه که امشب برگزار می‌شود، گفت: ‌آسمان شهر کوریتیبا ابری و با رطوبت نسبی بالای 90 درصد پیش‌بینی شده است.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: تا 50 درصد احتمال بارش زمان بازی در این شهر وجود دارد که البته بارش باران شدید نیست.

بارش باران پراکنده در ارتفاعات تهران/افزایش نسبی دما در اکثر نقاط کشور

نقشینه در خصوص هوای تهران اظهار داشت: امروز و فردا شاهد افزایش ابر در تهران هستیم که روی ارتفاعات مانند آبعلی، ودماوند وزش باد، بارش پراکنده باران پیش‌بینی شده است.
وی بیان کرد: در اکثر نقاط کشور از امروز افزایش نسبی دما پیش‌بینی شده است که دما برای تهران امروز 33 درجه سانتی‌گراد و فردا 34 درجه سانتی‌گراد است؛ شدت بارش‌ها امروز روی اردبیل خواهد بود که البته بارش عادی است و احتمال وقوع حادثه‌ای در راه نخواهد بود.

طوفان گردوخاک طی 3 روز آینده در زابل

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا رگبار باران، رعد و برق، بارش پراکنده باران برای شمال غرب کشور و دامنه‌های جنوبی البرز و بارش‌های خفیف برای سواحل کشور پیش‌بینی شده است.همچنین از بعدازظهر چهارشنبه شمال غرب کشور بارش پراکنده باران خواهد داشت.
نقشینه اظهار داشت: برای زابل طی 3 روز آینده توفان گردوخاک پیش‌بینی شده که البته این امر در خراسان جنوبی نیز رخ خواهد داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٣١

   

پر مبحث ترین ها