سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرونده بنزینی و اتهام وزیر اسبق روی میز قضا

بروز شده : ١-٠۴-١٣٩٣, ١٨:۵۵    نسخه چاپی    
بازپرس شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت، موضوع را به نمایندگان وزارت بهداشت و سازمان محیط زیست تفهیم کرده و مقرر شده طی 10 روز آینده دلایل کارشناسی را در ارتباط با آلوده بودن یا نبودن بنزین تولیدی پتروشیمی در دولت قبل ارایه و در صورت آلوده بودن بنزین تولیدی پتروشیمی، اقامه دعوای خود را ثبت کنند.
یکی از وکلای شاکی در پرونده شکایت از وزیر سابق نفت به دلیل تولید بنزین های سمی و آلوده، از حضور نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان محیط زیست در شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت در ارتباط با این پرونده خبر داد.

«مصطفی ترک همدانی» در گفت وگو با ایرنا افزود: بازپرس شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت، موضوع را به نمایندگان وزارت بهداشت و سازمان محیط زیست تفهیم کرده و مقرر شده طی 10 روز آینده دلایل کارشناسی را در ارتباط با آلوده بودن یا نبودن بنزین تولیدی پتروشیمی در دولت قبل ارایه و در صورت آلوده بودن بنزین تولیدی پتروشیمی، اقامه دعوای خود را ثبت کنند.

وی دامه داد: قبلا هم سازمان بازرسی در ارتباط با پرونده بنزین های آلوده سابقه ای را داشته که بازپرس آن سابقه را هم خواسته تا روی پرونده قرار گیرد.
سه وکیل دادگستری با حضور در دادسرای کارکنان دولت از وزیر سابق نفت به دلیل تولید بنزین های سمی و آلوده توسط پتروشیمی شکایت کردند که این شکایت در شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت در حال رسیدگی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۴-١٣٩٣, ١٨:۵۵

   

پر مبحث ترین ها