سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رحمانی‌فضلی: مسائل فرهنگی باید در سواحل کشور رعایت شود

بروز شده : ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢٠:۵٩    نسخه چاپی    
وزیر کشور با اشاره به اینکه مسائل فرهنگی نیز باید در سواحل کشور رعایت شود، تاکید کرد: توجه به مسائل فرهنگی به معنای بداخلاقی و کدورت نیست.
وزیر کشور گفت: واگذاری سواحل به بخش خصوصی را باید سهل کنیم تا مردم خود از آنجا استفاده کنند.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز دوشنبه در شصت و پنجمین نشست شورای اجتماعی کشور که در سالن پیامبر اعظم (ص) این وزارتخانه برگزار شد، با بیان اینکه ما در سواحل کشور باید خود را شریک در شادابی مردم ببینیم، گفت: با برخوردهای غلط نباید این شادابی آنها را به ناراحتی و کدورت تبدیل کنیم.

وی با بیان اینکه باید موضوع نجات غریق را در سواحل کشور مهم ارزیابی کرد، اظهار داشت: براساس گزارشی که ارائه شده است، 237 نفر در سواحل غرق شده‌اند و اگر ما خود را جای آن خانواده‌ها بگذاریم، چه حالی پیدا می‌کنیم؟ به همین جهت به عنوان مسئول جمهوری اسلامی ایران وقتی سواحل را باز می‌کنیم، باید امنیت نسبی را برای آن برقرار کنیم تا بدین وسیله کسی غرق نشود.

وزیر کشور با اشاره به اینکه مسائل فرهنگی نیز باید در سواحل کشور رعایت شود، تاکید کرد: توجه به مسائل فرهنگی به معنای بداخلاقی و کدورت نیست.
به گزارش تسنیم، رحمانی‌فضلی با بیان اینکه باید واگذاری سواحل به بخش خصوصی را سهل کنیم، افزود: دولت بسترساز است؛ بقیه کارها باید از سوی خود مردم انجام شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢٠:۵٩

   

پر مبحث ترین ها