سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استان تهران دوباره تقسیم می‌شود؟

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩٣, ١٣:٢٢    نسخه چاپی    
به اعتقاد بنده، بلوغ سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی لازم برای تبدیل شدن شهرستان‌های غرب تهران به استانی مستقل وجود دارد منتهی تحقق آن منوط به پیگیری و تأیید دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط در سطح استانی و کشوری است.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران گفت: به اعتقاد بنده،‌ بلوغ سیاسی- اجتماعی و فرهنگی لازم برای تبدیل شهرستا‌ن‌های غرب تهران به استان وجود دارد و ما از تحقق چنین امری حمایت می‌کنیم.

محمدحسین‌ نژاد فلاح مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح روند اداری و قانونی تبدیل شهرستان‌های غرب استان تهران به استانی مستقل (تهران غربی) اظهار داشت: روند و روال قانونی تحقق چنین امری به این شکل است که وزارت کشور پیشنهاد مذکور را به هیأت دولت ارائه کند و پس از تأیید هیأت دولت به منظور تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه شود و در صورت عملیاتی شد چنینی روالی، کلیه ادارات تحت عنوان اداره کل غرب استان تهران، مستقر می‌شوند.

وی در ادامه افزود: راه دیگر استقرار ادارات کل در منطقه مذکور و با مرکزیت شهریار بر تعامل و مکاتبات فرماندار شهریار با استانداری است که به طور خاص به منظور تشکیل اداره کل ورزش و جوانان غرب استان تهران در منطقه مورد اشاره،‌ با تعامل و مساعدت وزارت ورزش و جوانان می‌توان نسبت به تحقق این امر اقدام نمود و ما نیز به نوبه خود حمایت‌های لازم را در حد اختیارات خویش از این امر مبذول خواهیم داشت.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: به اعتقاد بنده، بلوغ سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی لازم برای تبدیل شدن شهرستان‌های غرب تهران به استانی مستقل وجود دارد منتهی تحقق آن منوط به پیگیری و تأیید دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط در سطح استانی و کشوری است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩٣, ١٣:٢٢

   

پر مبحث ترین ها