سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وقتی وزیر نفت احمدی‌نژاد دست پیش می‌گیرد تا پس نیافتد

بروز شده : ٨-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:٢١    نسخه چاپی    
مسعود میرکاظمی وزیر نفت احمدی نژاد از تعدادی از وکلای دادگستری شکایت کرده است. این وکلا از میرکاظمی به دلیل تولید و توزیع بنزین آلوده شکایت کرده بودند.
وزيراسبق نفت از شاكيان خود در پرونده توليد بنزين آلوده در زمان وزارتش به رييس قوه قضاييه شكايت كرد.

پيمان حاج محمود عطار روز يكشنبه با بيان اين مطلب در گفت و گو با ايرنا گفت: بعد از شكايتي كه به همراه دو نفر از همكارانم از وزير اسبق نفت به دليل توليد بنزين آلوده در زمان وزارتش داشتيم، وي با ارسال شكايت نامه اي به رييس قوه قضاييه از ما به اتهام نشر اكاذيب و تشويش اذهان عمومي شكايت كرده است.

وي افزود: رييس قوه قضاييه نيز پس از رويت شكايت نامه، آن را براي بررسي و انجام تحقيقات به بخش مربوطه ارجاع داده است.
عطار اضافه كرد: امروز ( يكشنبه) به همراه دقيقي ( يكي از وكلاي شاكي در اين پرونده) در جريان اين شكايت قرار گرفتيم.

وكيل شاكي در پرونده توليد بنزين هاي آلوده گفت: فردا ( دوشنبه) نهم تير ماه به شعبه ۱۵ دادسراي كاركنان دولت مراجعه مي كنيم و پس از كسب اطلاع از آخرين وضعيت پرونده و مهلتي كه قرار بود طي آن نمايندگان وزارت بهداشت و سازمان محيط زيست استدلال هاي خود را در خصوص آلوده بودن يا نبودن بنزين توليدي پتروشيمي ارايه كنند، لايحه اي را درباره اين پرونده جهت انعكاس به رييس قوه قضاييه تقديم خواهيم كرد.

سه وكيل دادگستري يازدهم خرداد ماه امسال با حضور در دادسراي كاركنان دولت و ارايه مستنداتي، از وزير اسبق نفت به دليل توليد بنزين آلوده توسط پتروشيمي در زمان وزارتش شكايت كردند.
اين شكايت براي رسيدگي در اختيار بازپرس شعبه ۱۵ دادسراي كاركنان دولت قرار گرفت و بازپرس نيز نمايندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و سازمان محيط زيست را در خصوص اعلام نظر درباره آلوده بودن يا نبودن بنزين توليدي پتروشيمي به دادسرا احضار كرد.

نمايندگان وزارت بهداشت و سازمان محيط زيست هفته گذشته در دادسرا حضور يافتند و قرار شد در مهلتي ۱۰ روزه استدلال هاي خود را درباره آلوده بودن يا نبودن بنزين توليدي پتروشيمي را به شعبه بازپرسي ارايه كنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:٢١

   

پر مبحث ترین ها