سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعیین تکلیف دانشگاه ایرانیان در وزارت علوم

شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرده است که دانشگاه ایرانیان برای هرگونه فعالیتی باید با مراجعه به وزارت علوم و تکمیل مدارک خود از این وزارتخانه مجوز دریافت کند
مدیرکل دفتر آموزش عالی و غیردولتی گفت: بر اساس مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی، تکلیف دانشگاه ایرانیان در وزارت علوم مشخص می‌شود و ارائه مجوز از سوی این وزارتخانه نیز مستلزم رعایت کامل ضوابط است.

کارن ابری‌نیا مدیر کل دفتر آموزش عالی و غیر دولتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: شورایعالی انقلاب فرهنگی مصوبه قبلی خود در سال 92 مبنی بر ارائه مجوز تاسیس دانشگاه در تهران به موسسه ایرانیان را کان لم یکن تلقی کرده است و بر اساس اعلام این شورا، مصوبه سال 92 دیگر موضوعیت ندارد.

وی افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرده است که دانشگاه ایرانیان برای هرگونه فعالیتی باید با مراجعه به وزارت علوم و تکمیل مدارک خود از این وزارتخانه مجوز دریافت کند.

به گفته ابری‌نیا، تاکنون درخواستی از سوی مسئولان دانشگاه ایرانیان به وزارت علوم ارسال نشده است و مسئولان این موسسه هیچگونه پیگیری نداشته‌اند.

مدیرکل دفتر آموزش عالی و غیر دولتی وزارت علوم اظهار داشت: در صورت اقدام مسئولان این موسسه برای دریافت مجوز از وزارت علوم مانند موسسات دیگر عمل می‌شود و ارائه مجوز مستلزم رعایت کامل ضوابط و قوانین است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩٣, ١١:٠٠

   

پر مبحث ترین ها