سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اختلال در موبایل ها ادامه دارد/ موبایل‌ها را روی 3G قرار دهید

وی با بیان اینکه مشترکین باید گوشی های خود را روی 3G قرار دهند، اظهار داشت: با این کار مشترکین کمتر متوجه اختلالات در شبکه های اینترنتی می شوند.
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: تا شبکه اینترنت موبایل توسعه پیدا کند و 3G به حالت استیبل در بیاید، اختلالات در شبکه اینترنت موبایل ادامه دارد از این رو بهتر است مشترکان موبایلهای خود را روی 3G قرار دهند.

حسن رضوانی- معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در گفتگو با مهر اظهار داشت: اختلالاتی که در شبکه های اینترنتی موبایل وجود دارد به دلیل این است که اپراتورها در حال ارتقاء شبکه هستند.
وی با بیان اینکه مشترکین باید گوشی های خود را روی 3G قرار دهند، اظهار داشت: با این کار مشترکین کمتر متوجه اختلالات در شبکه های اینترنتی می شوند.

رضوانی خاطر نشان کرد: عموما گوشی ها روی گزینه اتومات هستند و به هنگام ارتقاء شبکه، متوجه اختلالات می شوند.
معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات اذعان داشت: البته این اختلالات مشکل عمده ای در شبکه نیست.

وی افزود: تا زمانی که شبکه ها به حالت ثبات نرسیده است، مشترکین می توانند گوشی های خود را روی 3G قرار دهند و زمانی که اپراتور اعلام کرد که سرویس های 3G را فعال کرده است و حالت ثبات پیدا کرد، مشترکین می توانند گوشی های خود را به حالت اتومات یا هر گزینه دیگری قرار دهند و از هر شبکه ای استفاده کنند.
رضوانی یادآور شد: این وضعیت تا زمانی که شبکه توسعه پیدا کند و به حالت ثبات برسد ادامه دارد بعد از آن اختلالات در شبکه برطرف می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۶-١٣٩٣, ١١:٣٧

   

پر مبحث ترین ها