سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اسدی از پاسخ نعمت زاده قانع نشد/فرصت یک هفته‌ای کمیسیون صنایع به وزیر

بروز شده : ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٠٨    نسخه چاپی    
سوال دیگر نیز درباره اخراج تعدادی از نیروهای شهرک صنعتی بود که از سوی سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز مطرح و وزیر برای پاسخ دادن به آن، تقاضای فرصت یک هفته ای کرد، پس از پایان این فرجه نماینده سوال کننده نظر خود را اعلام می کند.
عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ نعمت زاده در مورد وضعیت معادن و خام فروشی ها اسدی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس را قانع نکرد.

سیدشریف حسینی در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه امروزکمیسیون صنایع و معادن مجلس ، گفت: در این جلسه تعدادی از نمایندگان سوال کننده از وزیر صنعت، معدن و تجارت بود و یونس اسدی نماینده مردم مشکین شهر به عنوان یکی از نمایندگان سوال کننده توضیحی در مورد وضعیت معدن و دلایل خام فروشی از وزیر صنعت خواست و جواب نعمت زاده نیز شخص سوال کننده را قانع نکرد، در نهایت این سوال برای قرائت در صحن مجلس در دستور کار قرار گرفت.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی افزود: سوال دیگر نیز درباره اخراج تعدادی از نیروهای شهرک صنعتی بود که از سوی سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز مطرح و وزیر برای پاسخ دادن به آن، تقاضای فرصت یک هفته ای کرد، پس از پایان این فرجه نماینده سوال کننده نظر خود را اعلام می کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٠٨

   

پر مبحث ترین ها