سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برنامه های جدید درمانی با اولویت بازنشستگان

بروز شده : ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٣٩    نسخه چاپی    
نظام ارجاع داخلی در بیمارستان های ملکی سازمان، تشکیل پرونده سلامت، حذف فرانشیز در مراکز درمانی دولتی شهرهایی که فاقد مرکز ملکی است و توسعه خدمات دندانپزشکی از برنامه های جدید بخش درمان سازمان تامین اجتماعی است که با اولویت بازنشستگان اجرایی می شود.
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی، از توجه ویژه این سازمان به امور درمانی بازنشستگان و اجرایی کردن برنامه های جدید درمانی با اولویت آنها خبر داد.

به گزارش سازمان تامین اجتماعی، «مهدی درخشان» در نشست سالیانه کانون های بازنشستگان شمیرانات، گفت: طرح های بزرگی برای ارتقا ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و بازنشستگان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در نشست های کمیته درمان همواره بر توجه به خواسته های بازنشستگان تاکید می شود، افزود: نظام ارجاع داخلی در بیمارستان های ملکی سازمان، تشکیل پرونده سلامت، حذف فرانشیز در مراکز درمانی دولتی شهرهایی که فاقد مرکز ملکی است و توسعه خدمات دندانپزشکی از برنامه های جدید بخش درمان سازمان تامین اجتماعی است که با اولویت بازنشستگان اجرایی می شود.
درخشان با اشاره به اهمیت آشنایی مدیران از مشکلات درمانی سازمان گفت: حل ریشه ای مشکلات، نیازمند زمان وبرنامه ریزی است و مجموعه بخش درمان برای رفع مشکلات تلاش مضاعف می کند.

وی ادامه داد: 140 هزار متر مربع مرکز درمانی ملکی جدید از سوی سازمان تامین اجتماعی در حال طراحی نقشه و یا ساخت است که در طول 20 سال گذشته بی سابقه بوده است.
درخشان احداث بیمارستان های جدید شهید فیاض بخش وهدایت را از پروژه های در حال ساخت تامین اجتماعی اعلام کرد وگفت: در طول یک سال گذشته، اعتبار خوبی برای گسترش فعالیت های درمانی اختصاص یافته و همچنین با بکارگیری نیروهای جدید شاهد ارتقا خدمات خواهیم بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٣٩

   

پر مبحث ترین ها