سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش وزیر به شایعه حضور دخترش در واردات دارو

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:۴۶    نسخه چاپی    
این حرف‌ها لطفی است که یک عده در حق ما دارند! دختر من تحصیلات داروسازی دارد و سال‌هاست که داروخانه بیمارستان میلاد را با دوستان خودش راه اندازی کرده است. از طرف دیگر داروخانه بیمارهایی خاص را شکل داده و زحمت کشیده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص شایعه حضور دخترش در واردات دارو توضیحاتی ارائه کرد.

محمدرضا نعمت زاده شب گذشته در برنامه پایش در پاسخ به سوال یکی از بیننده‌های این برنامه که پرسیده بود “آیا افرادی همنام فامیلی شما که در کار دارو و پتروشیمی مشغول فعالیت‌اند از بستگان شما هستند؟” گفت: دختر من بیش از ۱۵ سال است که داروسازی خود را تمام کرده و داروساز است؛ بنابراین به خاطر شغلش در کار دارو است. روزنامه ای از قول یکی از نمایندگان مجلس نوشته بود که دختر من مافیای داروست.

وی افزود: این حرف‌ها لطفی است که یک عده در حق ما دارند! دختر من تحصیلات داروسازی دارد و سال‌هاست که داروخانه بیمارستان میلاد را با دوستان خودش راه اندازی کرده است. از طرف دیگر داروخانه بیمارهایی خاص را شکل داده و زحمت کشیده است.

به گزارش ایسنا، نعمت زاده تصریح کرد: اکنون فرزندان من در زمینه تحصیلی خود مشغول فعالیت‌اند. گناه بچه های من این است که نام فامیلشان هم نام فامیل من است ولی خدا شاهد است که کوچک‌ترین حمایت خاصی از این بچه ها نکردم و خدا را شکر که روی پای خود زندگی معمولی دارند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:۴۶

   

پر مبحث ترین ها