سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کلنگ احداث بزرگترین شیرخوارگاه کشور به زمین زده شد

آشتیانی در ادامه به احداث شیرخوارگاه شبیر اشاره کرد و گفت: این شیرخوارگاه در یکهزار مترمربع و در پنج طبقه و با هزینه 8 میلیارد تومان تا دو سال آینده ساخته خواهد شد.
کلنگ احداث بزرگ ترین شیرخوارگاه کشور در جنوب تهران امروز چهارشنبه همزمان با روزکودک با حضور اعضای جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور و جمعی از مدیران و معاونین سازمان بهزیستی به زمین خورد.

«محمد رضا کارگری» مدیرعامل جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور با اشاره به ساخت شیرخوارگاه در سطح کشور اظهار داشت: از زمان تشکیل جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور اقدامات خوبی در جهت گسترش شیرخوارگاه ها انجام شده است.
وی افزود: خوشبختانه جامعه خیرین حامی معلولان توانسته اند فعالیت های مفید و گسترده ای در جهت حمایت از معلولان و نیازمندان در سراسر کشور انجام دهند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام « عبدالرحیم شهسواری» قائم مقام رئیس سازمان بهزیستی کشور در امور مشارکت ها، اظهار داشت: مهمترین سرمایه بهزیستی اعتماد مردم است.
وی تصریح کرد: ما باید الگویی برای مشارکت مردم تعریف کنیم تا مردم در تصمیم گیری ها نیز مشارکت داشته باشند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام شهسواری گفت: باید بتوانیم اعتماد بین خیرین، نیکوکاران و مردم با سازمان بهزیستی را گسترش دهیم ضمن اینکه سازمان بهزیستی برنامه های زیادی را برای توسعه مشارکت های مردمی پیش بینی کرده است.

قائم مقام رئیس سازمان بهزیستی کشورگفت: باید تلاش کنیم شفاف سازی درامور مشارکت ها بین مردم ودستگاهها ایجاد شود و بتوانیم گزارش هایی را به خیرین و نیکوکاران ارائه کنیم.
حجت الاسلام شهسواری افزود: رسانه ها نیز می توانند در گسترش مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی نقش مهمی را داشته باشند و باید بتوان از این ظرفیت استفاده کرد.

براساس این گزارش، «هاشم سلیمی آشتیانی» عضو هیأت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور نیز تصریح کرد: هم اکنون در استان تهران چهارشیرخوارگاه وجود دارد که شامل شیرخوارگاه آمنه، شبیر، ترکمانی و شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) است.

آشتیانی به یکی از برنامه های جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشوراز جمله خانه دار شدن خانواده های دارای سه معلول گفت: در این راستا برنامه خوبی پیش بینی شده بود که بنا داریم تا پایان سال 93 تمامی این افراد صاحب خانه شوند.
آشتیانی در ادامه به احداث شیرخوارگاه شبیر اشاره کرد و گفت: این شیرخوارگاه در یکهزار مترمربع و در پنج طبقه و با هزینه 8 میلیارد تومان تا دو سال آینده ساخته خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٧-١٣٩٣, ١٣:۴٧

   

پر مبحث ترین ها