سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بنزین پاک زود‌تر از موعد به مشهد رسید

پیش از این بنزین یورو 4 درشهرهایی همچون اهواز و اراک توزیع می‌شد و امروز این موضوع در کلانشهر مشهد نیز محقق می‌شود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: بنزین پاک زود‌تر از موعد به مشهدمقدس رسید.

به گزارش تسنیم از مشهد مقدس به نقل از روابط عمومی محیط زیست خراسان رضوی حمید صالحی اظهار کرد: نخستین محموله بنزین پاک پیش از موعد مقرر ذخیره سازی و در انبار نفت مشهد بارگیری شده است و امروز طی مراسمی در برخی جایگاه‌های توزیع بنزین در اطراف حرم مطهر رضوی توزیع می‌شود.

وی افزود: پیش از این بنزین یورو 4 درشهرهایی همچون اهواز و اراک توزیع می‌شد و امروز این موضوع در کلانشهر مشهد نیز محقق می‌شود.

صالحی با اشاره به اینکه طبق مصوبه دولت بنا بر توزیع بنزین استاندارد یورو 4 از ابتدای آذر ماه امسال در مشهد بوده است افزود: خوشبختانه با پیگیریهای به عمل آمده این موضوع قبل از مهلت مقرر صورت پذیرفت.

وی با ابراز خرسندی از این موضوع گفت: عمدتاً وقوع پدیده واورنگی هوا در زمستان و استفاده از بنزین غیراستاندارد منجر به تشدید آلودگی هوای کلانشهر مشهد می‌شود و اکنون با حذف بنزین‌های غیر استاندارد امیدواریم شاهد کاهش محسوس آلودگی هوا که همه ساله به واسطه تردد خودرو‌ها تحمیل می‌شد و تأمین سلامت مردم خواهیم بود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی تصریح کرد: امروز دربرخی جایگاههای توزیع بنزین دراطراف حرم مطهر بنزین پاک توزیع می‌شود و انشاءاله بزودی این موضوع درتمامی جایگاه‌ها انجام می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٧-١٣٩٣, ١٠:١٣

   

پر مبحث ترین ها