سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسکن مهر، پروژه‌ای مشکل‌آفرین برای دولت یازدهم است

وی خاطرنشان کرد: این پروژه متاسفانه در ابعاد مختلف با مشکلات متعددی روبروست و دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا این موانع را مرتفع و زمینه رضایت مردم را فراهم کند.

استاندار تهران گفت: اگر پروژه ای به نام مسکن مهر و یا تحت هر عنوانی بدون مجوز ساخته شود به سرعت نسبت به برخورد با این ساخت و ساز غیرمجاز اقدام لازم انجام می‌شود.

 سید حسین هاشمی در جلسه شورای مسکن استان تهران با اشاره به روند اجرای طرح مسکن مهر اظهار داشت: پروژه مسکن مهر، پروژه‌ای مشکل‌آفرین برای دولت یازدهم است و هیچگونه افزایش تعهدی بیشتر از آنچه دولت قبل داشته در این پروژه از سوی دولت تدبیر و امید اعمال نشده است.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه متاسفانه در ابعاد مختلف با مشکلات متعددی روبروست و دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا این موانع را مرتفع و زمینه رضایت مردم را فراهم کند.

 

استاندار تهران تصریح کرد : طبق مطالعات علمی و دقیق، استان تهران در کمربند زلزله قرار دارد و اگر کوتاهی در انجام وظایف شود، چه در دنیا و چه در آخرت همه مسئول خواهیم بود.

وی تاکید داشت: نظارت و دقت در بخش ساخت و ساز باید مطابق قانون تعریف شود ناظران باید در انجام این وظیفه مهم نهایت دقت نظر را به خرج دهند. هرچه استحکام بنا افزایش پیدا کند، میزان رضایتمندی مردم و اطمینان خاطر آنها افزایش خواهد یافت و این هدف ما در حوزه عمرانی است.

هاشمی اظهار داشت: فرمانداران در انجام این مهم باید نهایت دقت را اعمال کنند تا هم شاهد تسریع در روند ساخت بوده و نیز برخورد قانونی لازم با دفاتر غیرقانونی تائیدیه منهدسین انجام شود.

 

وی افزود: منابع در راستای تکمیل این پروژه ها محدود است و باید صرفه جویی در زمان را داشته باشیم تا بتوانیم بدون اتلاف زمان آماده سازی و بهره برداری از آن را انجام دهیم.

به گزارش ایسنا، استاندار تهران در پایان تاکید داشت: دولت یازدهم، دولت قانون است و اگر پروژه‌ای به نام مسکن مهر و یا تحت هر عنوان دیگری بدون مجوز اقدام به ساخت کرد، به سرعت نسبت به این ساخت و ساز غیرمجاز اقدام لازم انجام می شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٣, ٢٣:۵٣

   

پر مبحث ترین ها