سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اطلاعات سفرهای نوروزی را از 18 سازمان بخواهید

طی روزهای پیش رو تا قبل از آغاز سال جدید باید تمرکز اطلاع رسانی اعضا بر معرفی و نهادینه کردن سامانه ارتباط مردمی یادشده باشد تا بتوان ضمن حمایت از حقوق مسافران، اطلاع رسانی فرابخشی و گسترده ای را بر حسب نیاز موجود محقق کرد.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر استفاده از ظرفیت های اطلاع رسانی 18 سازمان برای سفرهای نوروزی سال جاری خبر داد.

به گزارش ایرنا، محمد ابراهیم لاریجانی در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی و فناوری اطلاعات سازمان های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر افزود: استفاده از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، استفاده از ظرفیت های اطلاع رسانی 18 نهاد عضو و متولی سفر را در دستور کار برنامه نوروز 94 قرار داد.

علاقه مندان برای کسب از این 18 سازمان به سایت www.stsi.ir مراجعه کنند.

وی افزود: این ستاد متعلق به یک سازمان نیست و با حضور تک تک اعضا، تعامل فی مابین معنا خواهد یافت.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم ستاد به عنوان نهاد حامی سفرهای مردمی به برند و مرجعی قابل اطمینان تبدیل شود، گفت: هر یک از 18 عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ظرفیت های اطلاع رسانی متعددی همچون درگاه های اینترنتی، سامانه های ارتباط مردمی، نشریات، نرم افزارهای متنوع و استودیوهای خبری متمایزی دارند که می توان با تجمیع ظرفیت های موجود خدمت شایسته ای به مسافران نوروز 94 ارائه کرد.

به گزارش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لاریجانی تصریح کرد: هر یک از اعضا می توانند با انعکاس مجموعه خدمات و اطلاعات سایر نهادهای عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در پایگاه های اطلاع رسانی سازمان خود، در هدایت و تامین نیاز سفرهای نوروزی هموطنان تاثیرگذار باشند.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با بیان اینکه سامانه رسیدگی به شکایات و اطلاع رسانی گردشگری ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به شماره 09629 بهترین راه ارتباطی با مسافران نوروزی است، گفت: طی روزهای پیش رو تا قبل از آغاز سال جدید باید تمرکز اطلاع رسانی اعضا بر معرفی و نهادینه کردن سامانه ارتباط مردمی یادشده باشد تا بتوان ضمن حمایت از حقوق مسافران، اطلاع رسانی فرابخشی و گسترده ای را بر حسب نیاز موجود محقق کرد.

وی همچنین با اشاره به بهره گیری اپراتورهای سامانه ملی 09629از همه پایگاه ها و سامانه های اطلاع رسانی سایر دستگاهها افزود: برای اینکه مردم در تعدد شماره های تلفن و سامانه ها دچار سردرگمی نشوند بهتر است یک شماره ملی به مسافران اعلام شود بطوریکه آن شماره از خدمات، اطلاعات و امکانات ده ها سامانه و شماره متعلق به سایر سازمان ها استفاده خواهند کرد و اطلاعات لازم و مفید را به مسافران و گردشگران خواهد داد.

وی با اشاره به پایگاه اینترنتی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به آدرس www.stsi.ir گفت: هم اکنون دبیرخانه ستاد به عنوان هماهنگ کننده فعالیت اعضا، ایجاد ارتباط دو سویه با مراکز اطلاعاتی دستگاه های عضو را در دستور کار قرار دارد تا هم وطنان بتوانند با مراجعه به سایت مذکور ضمن صرفه جویی در وقت به طور متمرکز از همه خدمات ارائه شده نوروزی که در سایت های مختلف دستگاه های متعدد درج شده بهره مند شوند.


منبع: ایرنا

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٩٣, ١١:٠٣

   

پر مبحث ترین ها