سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اولین پرواز زائرین به عمره در سالجاری انجام شد

مدیرکل برنامه‌ریزی، پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از شروع پروازهای سال جاری زائرین به عمره مفرده خبر داد. به گزارش حوزه رفاهی باشگاه خبرنگاران ؛حسن سرخوش مدیر کل برنامه ریزی با اشاره به اولین پرواز زائران به عمره در سال جاری اظهار کرد: پس از توقف ده روزه پروازهای عمره، اولین پرواز سالجاری در ساعت 7:20 امروز با هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران انجام شد و ان شاء الله روزانه حدود 11 پرواز از سراسر کشور برای سفر زائرین به عمره مفرده انجام خواهد شد. وی افزود: درحال حاضر درخصوص صدور ویزای عمره مشکلی وجود ندارد و امیدواریم تا پایان عملیات عمره با همکاری کنسولگری عربستان روزانه 5500 روادید برای اعزام 25000 زائر در هر هفته به عمره صادر شود. سرخوش درخصوص زائرین اعزام نشده در ایام نوروز گفت: این زائرین می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی استان خود نسبت به اعزام در ماه‌های رجب و شعبان و رمضان اقدام نمایند ضمن اینکه اولویت ثبت نام این افراد برای نوروز سال آینده هم محفوظ است.

مدیرکل برنامه‌ریزی، پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از شروع پروازهای سال جاری زائرین به عمره مفرده خبر داد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛حسن سرخوش  مدیر کل برنامه ریزی با اشاره به اولین پرواز زائران به عمره در سال جاری اظهار کرد: پس از توقف ده روزه پروازهای عمره، اولین پرواز سالجاری روز دوشنبه با هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران انجام شد و ان شاء الله روزانه حدود 11 پرواز از سراسر کشور برای سفر زائرین به عمره مفرده انجام خواهد شد.

وی افزود: درحال حاضر درخصوص صدور ویزای عمره مشکلی وجود ندارد و امیدواریم تا پایان عملیات عمره با همکاری کنسولگری عربستان روزانه 5500 روادید برای اعزام 25000 زائر در هر هفته به عمره صادر شود.

سرخوش درخصوص زائرین اعزام نشده در ایام نوروز گفت: این زائرین می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی استان خود نسبت به اعزام در ماه‌های رجب و شعبان و رمضان اقدام نمایند ضمن اینکه اولویت ثبت نام این افراد برای نوروز سال آینده هم محفوظ است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩۴, ٠٢:١٣

   

پر مبحث ترین ها