سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فردا؛ پایان مهلت ثبت نام درآزمون استخدامی

مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور شامل 13 دستگاه اجرایی برای به‌کارگیری افراد واجد شرایط و تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای فردا پنجشنبه پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 94 توسط سازمان سنجش کشور اظهار داشت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور شامل 13 دستگاه اجرایی برای به‌کارگیری افراد واجد شرایط و تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای فردا پنجشنبه پایان می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه این مهلت تمدید نخواهد شد، افزود: به داوطلبان و علاقه‌مندانی که تاکنون برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی‌مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه منتشر شده سازمان مدیریت در 17 فروردین‌ماه و اصلاحات لازم در صورتی که واجد شرایط بودند حداکثر تا ساعت 24 روز پنجشنبه 20 فروردین ماه براساس دستورالعمل‌های مربوطه نسبت به ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در اول خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

توکلی گفت: تا ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه 19 فرودین ماه 153 هزار و 684 نفر در این آزمون ثبت نام کردند که از میان 18 هزار و 593 داوطلب برای شرکت در آزمون در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و 77 هزار و 727 نفر برای شرکت در آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی ثبت نام کرده‌اند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩۴, ١٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها