سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تهران از وضع بحران آب خارج شد

استاندار تهران گفت: با توجه به بارش‌هایی که انجام گرفت، از وضع بحران آب خارج شدیم اما هنوز با کمبود آب مواجه هستیم.

سید حسین هاشمی در نشست مشترک فرمانداران و مدیران کل ستاد استانداری و معاونان سیاسی فرمانداری‌های استان تهران در اردوگاه شهید باهنر اظهار داشت: تمام فرمانداران باید آمادگی خود را به منظور برگزاری انتخابات در کنار صیانت از آرای مردم اعلام و زمینه مناسبی را به منظور به صحنه آوردن مردم در انتخابات فراهم کنند.

وی با بیان اینکه از ابتدای آغاز به کار خود دو شعار تعامل و همکاری و اعتدال و اعتماد را به تمامی فرمانداران گوشزد کرده که در تمام امور رعایت کنند، افزود: در سال 94 هیچ کسی حق ندارد شائبه حمایت از کسی را چه نمایندگان فعلی و چه کاندیداها داشته باشد؛ فرمانداران و مقامات دولتی در استان‌ها نیز از حضور در همایش‌هایی که ضروری نیستند، صرف نظر کنند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات به نمایش گذاشتن دموکراسی و مردم‌سالاری دینی است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم انتخاباتی باشکوه و با نشاط با حضور حداکثری مردم برگزار کنیم.

استاندار تهران خطاب به فرمانداران و مدیران ستادی استانداری گفت: حق ندارید تبعیض قائل شوید؛ زیرا از نظر ما تمام تشکل‌ها و احزاب یکسان هستند و باید امکانات مساوی در اختیارشان قرار گیرد و رأی‌های شخصی خودتان را نباید در افکارتان دخالت دهید.

هاشمی با بیان اینکه هم اصولگرایان و هم اصلاح‌طلبان از شاخص اعتدالی برخوردار هستند، گفت: ما از همان روز اول منش و روش اعتدالی و سیاست دولت را در حوزه سیاسی اعمال کردیم و در آینده هم این سیاست با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به بارش‌های اخیر و اینکه دستگاه‌های اجرایی باید تا میزان 20 درصد در مصرف آب صرفه‌جویی کنند، گفت: با توجه به بارش‌هایی که انجام گرفت، از وضع بحران آب خارج شدیم اما هنوز با کمبود آب مواجه هستیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩۴, ٢٣:٣٣

   

پر مبحث ترین ها