سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرتضوی: ۵ اردیبهشت در دادگاه حاضر می‎شوم

وی با بیان اینکه روز سه شنبه برای مطالعه پرونده تعیین وقت شده، گفت: قرار است روز سه شنبه به دادگاه بروم و پرونده را مطالعه کنم.

سعید مرتضوی از حضور خود در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران در ۵ اردیبهشت خبر داد و خواستار برگزاری علنی دادگاه پرونده سازمان تامین اجتماعی شد.

سعید مرتضوی در گفت‎وگو با ایلنا با اشاره به پرونده تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان تامین اجتماعی گفت: در این خصوص احضاریه دادگاه را دریافت کرده‌ام و باید ۵ اردیبهشت در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان حاضر شوم.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه برای مطالعه پرونده تعیین وقت شده، گفت: قرار است روز سه شنبه به دادگاه بروم و پرونده را مطالعه کنم.

مرتضوی تاکید کرد: روز سه‌شنبه که برای مطالعه پرونده به دادگاه خواهم رفت؛ حتما به صورت کتبی از قاضی درخواست علنی بودن دادگاه را خواهم کرد چراکه این دادگاه قاعدتا باید علنی باشد. وقتی اتهامات مربوطه به من در همه جا منتشر شده اگر جلسه دفاع من غیر علنی باشد به من ظلم شده است برای همین اصرار داریم که مطبوعات نیز در این جلسه حاضر باشند.

مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی با اشاره به پرونده خود در موضوع کهریزک نیز گفت: البته روز ۵ اردیبهشت یک جلسه دادگاه نیز برای پرونده کهریزک برگزار خواهد شد که ساعت آن با جلسه مربوط به پرونده تامین اجتماعی متفاوت است.

ظرف ماه‌های گذشته ۲ تن از اعضای هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های تابعه نیز در مصاحبه‌های جداگانه خواستار برگزاری علنی دادگاه شده بودند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩۴, ٢٢:٣٣

   

پر مبحث ترین ها