سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زورگیری پس از آزادی از زندان

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری متهم سابقه داری که پس از آزادی از زندان دوباره اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بود خبر داد.

 

سرهنگ حفیظ الله خواجوی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت:چندی پیش در پی وصول شکایت های متعدد مردمی مبنی بر وقوع سرقت های به


عنف در سطح شهر اهواز شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و آنان در تحقیقات انجام گرفته از مالباختگان ، یک شرور سابقه دار را که دارای پرونده کیفری متعدد بود به عنوان متهم اصلی شناسایی کردند .


وی ادامه داد: با کامل شدن تحقیقات کارآگاهان ، مخفیگاه متهم شناسایی شد و سپس عملیات دستگیری متهم با هماهنگی قضایی و همکاری ماموران انتظامی کلانتری 12 اهواز آغاز و سرانجام متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد .


رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان با اشاره به دعوت از مالباختگان برای شناسایی متهم، گفت: آنان به محض رویت متهم وی را مورد شناسایی قرار دادند و در این شرایط متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت به 24 فقره زورگیری بخصوص زورگیری موبایل از شهروندان در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کرد.


وی ادامه داد: متهم معترف شد که با موتورسیکلت در نقاط خلوت و بیشتر اوقات شب ها ، افراد تنها را شناسایی کرده و با تهدید سلاح سرد از آنان زورگیری کرده است.


خواجوی با بیان اینکه در این رابطه دو مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند گفت : در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 21 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و تعداد هشت قبضه چاقو و قمه کشف شد .


رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان به شهروندان توصیه کرد : هنگام عبور از کوچه های خلوت به خصوص شب هنگام ، مراقب موتور سواران ناشناس و مشکوک و افراد ناشناسی که به آنان نزدیک می شوند باشند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩۴, ٢٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها