سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسافران قطار رجا در بیابان های سمنان سرگردان شدند

مسافران قطار شماره ۳۷۷ مشهد-تهران شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء به دلیل نقص فنی قطار مذکور در بیابان‌های استان سمنان سرگردان شدند، تعداد زیادی از مسافران این قطار با گذشت ساعت‌ها از بروز نقص فنی همچنان در این بیابان‌ها منتظر هستند.

به گزارش تسنیم ، یکی از مسافران قطار پردیس سالنی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء با اشاره به سرگردانی چندین ساعته مسافران در بیان‌های سمنان، اظهار کرد: با آن‌که مسافران 72 هزار تومان بابت یک فقره بلیت قطار درجه یک مشهد-تهران شرکت رجاء پرداخت کردند امام متاسفانه کولر این قطار از مبدا (مشهد) کار نمی‌کرد.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب کودکان و سالمندان این قطار به دلیل نبود تهویه بیان کرد: این در حالی بود که در بیابان‌های سمنان قطار خراب شد، این نقص به حدی بود دود وارد واگن‌ها شد.

وی ادامه داد: حدود 5 ساعت در بیابان‌های سمنان سرگردان بودیم و شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء هیچ اقدامی برای حل این مشکل انجام نداد.

وی با بیان این‌که مسئولان قطار در پاسخ به اعتراض مسافران فقط اعلام می‌کردند باید منتظر باشید تا قطاری از اینجا عبور کند، تصریح کرد: بعد از حدود 5 ساعت بخش کمی از مسافران که بیشتر اطفال و سالمندان بودند سوار قطار بعدی شدند، اما بقیه مسافران همچنان منتظر اقدام رجاء برای نجات از بیابان‌های سمنان هستند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩۴, ٠١:٠١

   

پر مبحث ترین ها