سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عوامل قتل های اخیر کرمان به دام افتادند

فرماندار رودبار جنوب گفت: با تلاش های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی عوامل قتل های اخیر در این شهرستان و شهرستان قلعه گنج دستگیر شدند.

 

عطاءالله ناوکی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از وقوع چند فقره قتل در این شهرستان جنوب استان کرمان، بلافاصله هماهنگی و تلاش برای دستگیری عوامل این قتل ها صورت گرفت که با پشتیبانی شورای تامین شهرستان و استان کرمان و تاکید استاندار بر دستگیری عوامل این قتل ها، این خواسته مردم و مسوولان محقق شد.

وی بیان کرد: این افراد شرور به نام‎های محمود، ابراهیم و اکبر م و مهدی ن موجب رعب و وحشت اهالی این مناطق شده بودند.

ناوکی تاکید کرد: در دو عملیات جداگانه در شهرستان سرخه استان سمنان و شهرستان راور این افراد دستگیر و برای طی کردن مراحل کیفری به مقامات قضایی تحویل شدند.

فرماندار شهرستان روبار جنوب خاطرنشان کرد: دستگیری این افراد شرور موجب خوشحالی مردم و رضایت مندی آنها از عوامل انتظامی و امنیتی در شهرستان رودبار جنوب و قلعه گنج شده است.

در 14 خرداد امسال بر اثر درگیری مسلحانه بین دو طایفه در شهرستان رودبار جنوب پنج نفر کشته و 2 نفر هم زخمی شدند و در مهر ماه پارسال نیز مسوول بازرسی اداره آموزش و پرورش شهرستان قلعه گنج در مقابل مدرسه دخترش به ضرب گلوله کشته شد که مجرمان این حوادث تا کنون متواری بودند و با تلاش های صورت گرفته دستگیر شدند.

شهرستان های رودبار جنوب و قلعه گنج به ترتیب در فاصله 330 کیلومتری و 430 کیلومتری جنوب کرمان واقع شده اند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩۴, ١٣:١٩

   

پر مبحث ترین ها