سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علت قطع عرضه بنزین از شب گذشته

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با انتشار اطلاعیه ای علت قطع عرضه بنزین در شب گذشته را توضیح داد.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: مشکل قطع سوختگیری در جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی که در اثر روز آمد نمودن نرم افزار جایگاه ها از ساعات اولیه روز جاری به وجود آمده بود، در حال برطرف شدن است.

به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می افزاید: با عذرخواهی از اشکالات موقتی که در روند سوخت رسانی به وجود آمده بود اعلام می دارد تا ساعت 9:30 صبح (امروز ) حدود 80 درصد جایگاه های کشور فعال و مابقی جایگاه ها نیز تا قبل از ظهر روز جاری فعال خواهند شد.

یادآور می شود: پمپ بنزین های سراسر کشور شب گذشته به مدت چند ساعت تا قبل از بامداد امروز با قطع سوختگیری مواجه شده بودند.

رفع مشکل ۹۵ درصد جایگاه‌ها

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: مشکل ۹۵ درصد جایگاه‌ها برای عرضه سوخت حل شده و تا ظهر امروز سوخت‌رسانی به خودروها به حالت عادی برمی‌گردد.

به گزارش مهر، سید محسن روحانی با بیان اینکه در حال حاضر در ۹۵ درصد جایگاه‌های عرضه سوخت کشور، مشکل حل شده است، گفت: مشکل نرم‌افزاری مربوط به سامانه هوشمند تلمبه‌ها حل شده است.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود تا ظهر امروز سوخت‌رسانی به حالت عادی بازگردد و مشکل به صورت کامل رفع شود.

روحانی تاکید کرد: هم‌اکنون مساله چندانی در سوخت‌رسانی به خودروها وجود ندارد.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩۴, ١۴:١٣

   

پر مبحث ترین ها