سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آمادگی پلیس برای اجرای طرح های تابستانی

رئیس پلیس راهور از آمادگی برای اجرای طرح های ترافیکی ویژه مرحله دوم سفرهای تابستانی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تیک؛ سردار مهری در گفتگو با خبر 21 شبکه اول سیما گفت: نیروی انتظامی به همراه همه دستگاه های امدادی و خدماتی درکشور پیش از ماه مبارک رمضان جلساتی برگزار کرد و برای اجرای طرح های ترافیکی ویژه مرحله دوم سفرهای تابستانی که از امروز شروع شد و تا چهارم مهر ادامه دارد،آماده شده است.

وی افزود: همچنین تمهیدات خدماتی ،ترافیکی و امدادی در سطح کشور به ویژه برای استان های زیارتی و شمالی پیش بینی شده است و پلیس و همه دستگاه های همکار آماده اند که تسهیلات مناسبی را برای رفت و آمد هموطنان فراهم کنند.

سردارمهری گفت: پارسال در ایام تعطیلات عیدفطر مشکلاتی به ویژه در راه های شمالی به وجود آمد که به همین علت هماهنگی های بیشتری در برنامه ریزی ها صورت گرفته است تا این مشکلات کمتر شود.

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی افزود: اکنون در محورهای شمالی تردد نیمه سنگین است و همانگونه که پلیس پیش بینی می کرد از امروز بارهای ترافیکی خروجی از شهر تهران به صورت آرام شروع شده است.

سردار مهری گفت: این بار ترافیکی صبح امروز در یک مرحله آغاز شد و بعد از ظهر و هم اکنون بار ترافیکی در محورهای تهران-کرج، کرج-چالوس، کرج-قزوین و قزوین-رشت و همچنین در محور هراز نیمه سنگین است.

وی از مردم خواست برای سفرهای تابستانه خود به ویژه در ایام تعطیلات عید فطر به خوبی برنامه ریزی کنند تا به سلامت به مقصد برسند.

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی با بیان اینکه در تابستان پارسال شاهد مشکلاتی همچون تخطی از سرعت مجاز و حرکات مارپیچی بودیم به رانندگان توصیه کرد مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و به علت همخوان نبودن حجم ترافیک با مسیرها، در رانندگی صبر و حوصله بیشتری به خرج دهند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩۴, ١۵:٢٣

   

پر مبحث ترین ها