سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعتصاب غذا مقابل موسسه «میزان»

در حالی که اخبار غیر رسمی از آغاز بی‌سر و صدای مطالبات زیر 30میلیون ریالی میزان حاکیست، جمعی از سپرده گذاران مالباخته این موسسه منحل شده با حضور درمقابل شعبه مرکزی میزان در مشهد اعتصاب غذا کردند.

 

 عصر دیروز دوشنبه جمعی از سپرده گذاران موسسه منحل شده میزان با حضور درمقابل شعبه مرکزی این موسسه نامیزان در میدان جانباز مشهد با نصب پرده نوشته ای ضمن اعتراض به روند رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران این موسسه اعلام کردند که تا زمان رسیدگی به وضعیت سپرده های خود دست به اعتصاب غذا خواهند زد .

این گروه اعتقاد دارند که هیات تسویه نتوانسته خواسته های سپرده گذاران این موسسه را براوده کند و انها نتوانسته اند به حق وحقوق خود که از این موسسه طلب دارند برسند و شکایت و اعتراض انها به مقامهای مسوول نیز ثمری نداشته است بنابراین راهی جز اعتراض با اعتصاب غذا برایشان باقی نمانده است .

به گزارش قدس آنلاین، همچنین به گزارش گرندنیوز مالباختگان موسسه میزان طی ماه های گذشته بارها برای دریافت سپرده هایشان مقابل استانداری و شعب این موسسه تجمع کرده بودند؛ این بار تصمیم به اعتصاب غذا گرفتند تا شاید این بار بتوانند به مطالبات خود دست یابند.

این اعتراض‌ها درحالی است که درپی منحل شدن موسسه  میزان، گروهی تحت عنوان هیات تسویه از سوی دستگاه قضایی برای بازپرداخت سپرده های مردم تشکیل شده و به دنبال پرداخت وجوه سپرده گذاران است و در آخرین تصمیم ، بدون اطلاع رسانی قبلی دستور پرداخت حساب های زیر 3 میلیون تومان را داده اند که البته بسیاری این را ترفندی برای خرید زمان تا فروش مناسب اموال میزان دانسته اند.

گویا علت عدم اعلام رسمی آغاز پرداخت مطالبات تا 30 میلیون ریال این عنوان شده که مشتریان به شعبه هجوم نیاورند و کار برای پرداخت سخت نشود!

بررسی های به عمل آمده حکایت از ارایه رسید حواله بانک صادرات برای پرداخت وجوه مذکور مانند رویه سابق در چند هفته اخیر دارد.

telegram 19dey.com
سپرده گذار میزان    31 تیر 1394 23:22
باتشکر، نمایندگان محترم باید پیگیر باشید که مبلغی به صورت ورود سرمایه گذار یا خط اعتباری از طرف بانک مرکزی برای پرداخت به سپرده گذاران میزان منظور شود تا بیش از این مسئله بحرانی تر نشود و بعد از گذشت بیش از 6 ماه انصاف نیست مردمان خطه خراسان بیش از این در پیچ خم تحقیق, تفحصات مسئولان و جلسات مزاکرات قرار گیرند .

والله این پرداخت های زیر 1 و 2 و3 میلیونی فرصت خریدن و دهن کجی به همه سپرده گذارانی است که مبالغ بالای 10 و 30 و 100میلیون و ... دارند است. تمام کسانی که از اولین روز ایجاد این بحران دچار مشکل شدن و معترض بودند و پیگیر ،کسانی هستند که مبالغ بالایی دارند و هنوز بعد از گذشت 6 ماه به پول خود نرسیده اند .
  • 0

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۴-١٣٩۴, ١٩:۵٢

   

پر مبحث ترین ها