سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گزارش لحظه به لحظه از والیبال ایران و و نزوئلا/پیروز در ست اول

دیدار تیم های ایران و ونزوئلا در جریان است.
19دی انلاین -

گزارش لحظه به لحظه از والیبال ایران و و نزوئلا/پیروز در ست اول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یک بازی در مرحله انتخابی المپیک اما با خیال راحت.روز گذشته بچه ها کار را تمام کردند و با شکست دادن لهستان بلیت ریو را برای خودشان رزرو کردند تا بازی با ونزوئلا کاملا تشریفاتی شود.

کاملا قابل پیش بینی بود که لوزانو برای این بازی از ترکیب ذخیره اش استفاده کند و به نفراتی که دیروز مقابل لهستان بازی کرده بودند استراحت بدهد.

مهدوی،حمزه زرینی،میلاد عبادی پور،،مرندی،میرزاجانپور و آرمین تشکری ترکیب اولیه ایران برای این بازی را تشکیل دادند.

در همان ابتدای کار ونزوئلا دو امتیاز از ایران پیش افتاد.هرچند تیم ملی به المپیک صعود کرده بود اما جوان ها،همان هایی که زیاد شانس بازی کردن پیدا نکرده بودند انگیزه لازم را برای نشان دادن خودشان به لوزانو داشتند.

بازی به امتیاز 4- 4 که رسید عبادی پور و شریفات امتیاز های پنجم و ششم را هم کسب کردند تا فاصله خودشان با ونزوئلا را بیشتر کنند.البته بچه ها کمی بی دقت بودند و خیلی زود این فاصله امتیازی را به تساوی کشاندند!

ایران به امتیاز هشتم که رسید اولین وقت استراحت فنی گرفته شد.پس از بازگشت به زمین میلاد عبادی پور زننده سرویس برای ایران بود.سرویس او در یک رفت و برگشت در زمین خودی خوابید و امتیاز به ونزوئلا رسید.

بازی جذابیت خاصی برای ملی پوشان نداشت اما لوزانو انگار که هنوز تیمش به المپیک صعود نکرده داد می زد،حرص می خورد و تمام تلاشش را می کرد تا شاگردانش با انگیزه بازی کنند.

همه چیز پایا پای بود و دو تیم یک امتیازیک امتیاز پیش می رفتند.13 - 13.ونزوئلا امتیاز چهاردهم را گرفت اما بلافاصله بچه های ایران بازی با مساوی کردند.

امتیاز 16 برای ایران و وقت استراحت فنی دوم.پس از بازگشت به زمین سرویس میلاد عبادی پور برای ونزوئلا تبدیل به امتیاز شد. 16 - 16 .پس از این اتفاق بلافاصله ملی پوشان دو امتیاز پشت سر هم گرفتند و به امتیاز 18 رسیدند.امتیاز 19 را که ایرانی ها گرفتند ونزوئلایی ها دو امتیاز پی در پی گرفتند.در یک رفت و برگشت نتیجه بازی به 22 - 22 رسید که سرویس بازیکن ونزوئلا به تور برخورد کرد.

فرهاد قائمی جای میلاد عبادی پور را گرفت تا زننده سرویس برای ایران باشد.سرمربی ونزوئلا درخواست وقت استراحت کرد.پس از بازگشت به زمین قائمی سرویس خوبی را زد که این سرویس با دفاع خوب روی تور بچه ها تبدیل به فرصت برای ایران شد و امتیاز 24 به ایران رسید.

سرویس بعدی قائمی اما به تور برخورد کرد تا نتیجه بازی 24 - 23 شود.در نهایت حمزه زرینی توانست امتیاز آخر را برای ایران بگیرد و شاگردان لوزانو ست اول را با پیروزی پشت سر بگذارند.

 

 

 

 

251 41

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٣-١٣٩۵, ٠۶:١١

   

پر مبحث ترین ها