سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمایت ستاره های جهان از رونالدو

پس از مصدومیت رونالدو ستاره های فوتبال جهان از او حمایت کردند.
19دی انلاین -

حمایت ستاره های جهان از رونالدو

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فینال یورو ۲۰۱۶ در جریان است و البته مهم ترین اتفاق، مصدومیت کریستیانو رونالدو است. اسطوره پرتغالی نهایت تلاشش را کرد که حتی در بدترین وضعیت به بازی کردن ادامه دهد اما کار به جایی رسید که حتی نمی توانست بایستد. کریستیانو رونالدو که از همان لحظات اول، می دانست مصدومیتش شدید است، برای چند دقیقه در زمین فوتبال گریه کرد و در پایان با چشمانی اشک بار، با برانکارد و البته با تشویق حاضران در ورزشگاه و البته فوتبال دوستانی که در حال تماشای بازی هستند، از زمین خارج شد.

رونالدو دقایقی پس از خروج از زمین، با انتشار عکسی در صفحه اجتماعی خود نوشت: واقعا نمی دانم چه باید بگویم، این خیلی بی رحمی است(که نمی توانم در فینال یورو بازی کنم).

پس از مصدومیت رونالدو، گرت بیل نیز یکی از کسانی است که سریعا به مصدومیت رونالدو واکنش نشان داده، او در صفحه اجتماعی خود نوشت: دیدن کریس در چنین وضعیتی واقعا وحشتناک بود. امیدوارم اتفاق بدی برای او نیافتد.

همچنین کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا از کریس رونالدو حمایت کرد. الساندرو دل پیرو پس از آسیب دیدگی رونالدو در پیامی نوشت:
و این فوتبال باز هم اشک یکی دیگر از بزرگان تاریخ فوتبال را در آورد. کاش دیگر هیچوقت این صحنه ها را نبینیم.زنده باد کریس!

همچنین زمانی که کریس رونالدو مصدوم شده بود شب پره ای روی پلک او نشست که کاربران اجتماعی صفحه ای برای آن شب پره باز کردند که در یک ساعت اول دو هزار فالوور داشت.

 

 

256 43

 

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۴-١٣٩۵, ٠٢:٠۵

   

پر مبحث ترین ها