سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جدایی بازیکن ملی‌پوش تیم استقلال در نیم‌فصل

این روزها شاید بدترین روزهای حضور مدافع سر سخت ارمنی در فوتبال ایران و تیم استقلال تهران باشد.

مگویان که توسط ادموند اختر مهاجم سابق آبی ها به استقلال ترانسفر شده است مثل بقیه بازیکنان تمرین می کند اما اشتباهاتش در زمین باعث شده کادر فنی دیگر به او اعتقاد نداشته باشند. اشتباه هایی که البته غیرعمدی هم هستند.

 

در این میان ادموند اختر مهاجم کهنه کار و پیشکسوت استقلال که این روزها در ترانسفر بازیکنان ارمنی نقش پر رنگی دارد سعی دارد با ایجاد جو آرام فضای رسانه ای، تجربه بد خبر رفتن بختیار رحمانی و کاوه رضایی برای مگوئیان را تکرار نکند. چون خیلی خوب می داند که اگر این اتفاق بیفتد، مگویان با غضب هواداران استقلال مواجه شود.

 

از طرف دیگر طبق گفته های اختر در تمرین امروز استقلال مگویان از لیگ روسیه و لیگ لهستان پیشنهاد دارد. ادموند اختر خوب می داند حتی ممکن است روزبه چشمی جایگزین مگویان در ترکیب شود و دست استقلال برای جذب یک بازیکن دیگر هم باز بماند.

 

در هر حال ممکن است مگویان در بازیهای آینده استقلال، آنقدر خوش بدرخشد که در استقلال ماندگار شود اما هر چه هست، حضور شخص سومی در این ماجرا به عنوان اصلی ترین عامل فشار برای رفتن مگوئیان از استقلال است .فردی که تاثیرش در تیم کمتر از منصوریان نیست! ابعاد این ماجرا در روزهای آینده بیشتر مشخص می شود.

 

منبع نود

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٨-١٣٩۵, ١٩:۵١

   

پر مبحث ترین ها