سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جادوگر ایران به پیشنهاد الاهلی امارات جواب رد داد

علی کریمی پیشکسوت محبوب پرسپولیس به درخواست باشگاه الاهلی امارات برای گذراندن کلاس‌های مربیگری جواب منفی داد.

اغراق نیست اگر علی کریمی را غیرقابل پیش‌بینی‌ترین فوتبالیست ایرانی خواند. جادوگر همان‌طور که در زمین فوتبال حرکات زیبا و دریبل‌های ناگهانی می‌زد و همه را غافلگیر می‌کرد در بیرون از مستطیل سبز هم چنین قابلیتی دارد.
 

علی کریمی مدت‌ها در قبال خواسته هواداران فوتبال و حتی نزدیکان خود برای شرکت در کلاس‌های مربیگری مقاومت می‌کرد. او که در مصاحبه‌ها و محافل خصوصی و عمومی عنوان می‌کرد علاقه‌ای به حضور در این عرصه حداقل در وضعیت کنونی ندارد در اقدامی ناگهانی، بی‌سروصدا در کلاس مربیگری C آسیا ثبت‌نام کرد!

 

جادوگر بی‌خبر در کلاس C مربیگری آسیا ثبت‌نام کرد تا همکلاس جواد کاظمیان، علیرضا نیکبخت‌واحدی، محمد محمدی، محسن بیاتی‌نیا، فرزاد آشوبی و... شده و شاگرد فریدون معینی شود. البته دیروز این کلاس تمام شد. تا بدین جای داستان را می‌دانستید اما آنچه نمی‌دانید مربوط به پیشنهاد چندی پیش باشگاه الاهلی است.

 

باشگاه اماراتی به ستاره محبوب و سابق خود پیشنهاد داده بود که حاضر است شرایطی فراهم کند تا علی کریمی در بهترین کلاس‌های مربیگری اروپا شرکت کند اما جادوگر، ایران را ترجیح داد.

 

علی کریمی حتی می‌توانست از طریق باشگاه بایرن مونیخ اقدام کرده و در کلاس‌های مربیگری آلمان ثبت‌نام کند ولی در ایران ماند و کنار همبازیان سابق خود نشست.

 

خیلی‌ها ایراد گرفتند که فدراسیون و کمیته آموزش باید به این اعجوبه فوتبال ایران ارفاق می‌کرد تا به جای کلاس C در کلاس‌های B مربیگری آسیا بنشیند.

 

البته با شناختی که از علی کریمی داریم می‌دانیم او اهل این قبیل فرجه‌ها نیست و ترجیح می‌دهد دستش را روی پای خود بگذارد...

 

صحبت ما در مورد ستاره‌ای است که عمر عبدالرحمان اماراتی (کاندیدای مرد سال ۲۰۱۶ آسیا) از او به عنوان الگوی خود یاد می‌کند. علی کریمی که اماراتی‌ها او را «ساحر فوتبال آسیا» می‌خوانند اما ما هنوز نمی‌دانیم چه گوهری را در اختیار داریم.

 

مردی که اهل فیلم و شو بازی کردن نیست، حرفی بزند روی آن می‌ماند و اهل تکذیب هم نیست! صحبت از علی کریمی است که به جای سفر به امارات یا اروپا و انداختن عکس‌های آنچنانی و هوادارپسند(!) ترجیح می‌دهد در همین ایران کلاس مربیگری را پشت سر بگذارد و حتی از جیب الاهلی امارات هم خرج نکند!

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٨-١٣٩۵, ٢٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها