سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رجزخوانی تند کاپیتان پرسپولیسی تیم ملی برای بازیکنان سوریه

مدافع باتجربه تیم ملی با نارضایتی بابت عملکرد ناجوانمردانه بازیکنان سوریه وعده داد در بازی برگشت به آنها درس فوتبال خواهیم داد.

تیم ملی سوریه در دیداری که شایسته کسب نتیجه نبود به یک تساوی ارزشمند مقابل ایران دست یافت و وقت کشی های پیاپی و اصرار برای بازی در زمینی غیر استاندارد عصبانیت سیدجلال حسینی را به همراه داشت.


مدافع تیم ملی در خصوص دیدار برابر سوریه گفت: بازیکنان تلاش کردند و جنگیدند و ما امروز برای پیروزی به زمین آمدیم اما شرایط این اجازه را به ما نداد. همه دیدند که ما تمام تلاش خود را به کار بردیم و برای سه امتیاز تمام توان مان را به کار بردیم.


سیدجلال حسینی که به شدت بابت رفتار غیرحرفه ای و ناجوانمردانه بازیکنان سوری عصبانی بود در ادامه برای آنها خط و نشان کشید و گفت: تنها انتظاری که خواهیم داشت این است که در بازی برگشت به تیم سوریه که هم از نظر اخلاقی و هم فنی شرایط خوبی در بازی امروز به نمایش نگذاشت نشان دهیم تیم ایران چه تیمی است.


وی ادامه داد: من از تمام مردم می خواهم در بازی برگشت استادیوم را پر کنند تا به آنها نشان دهیم فوتبال واقعی چیست و چه نتیجه ای باید مقابل نام آنها درج می شد.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٨-١٣٩۵, ٢٠:٠٩

   

پر مبحث ترین ها