سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ماموریت جدید برانکو برای رامین رضاییان

سرمربی پرسپولیس در تمرین تاکتیکی تیمش پست جدیدی برای رامین رضاییان در نظر گرفت.

اولین و جدی‌ترین تمرین تاکتیکی پرسپولیس برای بازی با پدیده خراسان امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و برانکو  تا حدی ترکیب مدنظرش برای بازی روز جمعه تیمش را مشخص کرد.

 

برانکو در این تمرین تاکتیکی از محمد انصاری در همان پست دفاع وسط استفاده کرد و حسین ماهینی را به پست اصلی خود دفاع راست برگرداند. با توجه به اینکه فرشاد احمدزاده مصدوم است، برانکو از رامین رضاییان در پست هافبک کنار استفاده کرد و به نظر می‌آید در مشهد هم این بازیکن در همین پست به میدان رود. اگرچه مصدومیت احمدزاده چندان جدی نیست و شاید او در یکی دو روز آینده به تمرینات گروهی برگردد اما برانکو از عملکرد فنی این بازیکن چندان رضایت ندارد و به این خاطر شانس بازی رضاییان در پست هافبک کنار مقابل پدیده، خیلی بیشتر از احمدزاده است.

 

زوج مهدی طارمی و پریمیوف برای اولین بار در بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی مورد استفاده قرار گرفت و چندان موفق عمل نکرد اما با این حال برانکو در تمرین امروز تیمش از این دو بازیکن در خط حمله تیمش استفاده کرد تا مشخص شود سرمربی سرخپوشان قصد دارد همچنان علیپور را روی نیمکت بنشاند. با توجه به شناختی که از برانکو داریم او بعید است تفکرات مدنظر خود را تا بازی روز جمعه تغییر دهد مگر اینکه اتفاق غیر منتظره‌ای رخ دهد.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٩-١٣٩۵, ١٨:٢١

   

پر مبحث ترین ها