سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حراج پیراهن سردار آزمون برای درمان کودک روس

پیراهن سردار آزمون بازیکن تیم فوتبال روستوف روسیه برای تامین هزینه درمان کودک مبتلا به سرطان در یک حراج اینترنتی به فروش گذاشته شده است.


باشگاه روستوف در چارچوب همکاری برای فروش پیراهن بازیکن ایرانی تیم خود، مشارکت در این اقدام نیکوکارانه را توصیه کرده که در شبکه «و کنتاکت» روسیه عرضه شده است.
پایگاه خبری روسی سیتی ریپورتر روز جمعه با اعلام این خبر افزوده است: این پیراهن که سردار آزمون در جریان بازی با تیم بایرمونیخ در چارچوب لیگ قهرمانی باشگاههای اروپا بر تن داشت، از سوی تمامی بازیکنان تیم روستوف امضا شده است.
براساس برنامه اعلام شده، درآمد حاصل از حراج اینترنتی پیراهن بازیکن ایرانی برای درمان دیما باراش کودک روسی هزینه خواهد شد که گرفتار بیماری سرطان مغزی است.
به گزارش ایرنا، باشگاه روستوف در توصیه خرید این پیراهن نوشته است: شما امکان کمک به دیما را دارید، امروز می توانید با خرید پیراهن سردار آزمون که با آن در برابر تیم بایر مونیخ آلمان پیروز شدیم در درمان یک همنوع خود کمک کنید.
بازکن ایرانی تیم روسی به دلیل بازی های خوب و گلزنی های خود در لیگ برتر روسیه و اروپایی مورد توجه ویژه کارشناسان ورزشی و رسانه ای این کشور قرار دارد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٩-١٣٩۵, ١۴:۵٨

   

پر مبحث ترین ها