سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جواد خیابانی عذرخواهی کرد

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩۵, ٠١:١٢    نسخه چاپی    
جواد خیابانی که نام دو بازیکن جوان تیم پرسپولیس را در بازی این تیم با سیاه جامگان اشتباه گفته بود، از آنها و فوتبال‌دوستان عذر خواست.

جواد خیابانی که در بازی پرسپولیس و سیاه جامگان اسم دو بازیکن جوان پرسپولیس را اشتباه نوشته بود، در متنی کوتاه که برای رسانه ها ارسال کرده از آنها و علاقمندان به فوتبال عذر خواسته است:

سلام
يك معذرت خواهي از دو جوان آينده دار فوتبال ايران ... در صحنه تعويض طاهرخاني من حواسم به آن اتفاق نبود، داشتم جاي ديگر زمين كه درگيري پيش آمده بود را نگاه مي‌كردم ، من اشتباه كردم ... معذرت مي‌خواهم ... شماره اين دو جوان خوب خيلي به هم شبيه بود .
من دقت نكردم و فقط شماره سمت راست يعني ٧ را ديدم و فكر كردم كه صادق محرمي است... يكي‌شان شماره ١٧ بود و ديگري ٣٧ انگار و من در آن صحنه شلوغ فقط شماره ٧ سمت راست را ديده و بلافاصله به ليست رجوع كردم و خب عجله هم كردم و هم اشتباهم را به همراه داشت. از هر دوی شان عذر می خواهم. از پیمان عزیز در استودیوی پخش که به خاطر گفته من اشتباه کرد هم عذر می خواهم. براي هر دو این جوان ها و براي همه جوانان اين سرزمينم آرزوي موفقيت مي‌كنم ... اين دو جوان هم حتما در آينده از خوب هاي فوتبال ما خواهند شد .
از مخاطبان خوب فوتبال ایران که این بازی را دیدند و اشتباهم را در گزارش را دیدند هم عذر می خواهم.»

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩۵, ٠١:١٢

   

پر مبحث ترین ها