سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تهدید باشگاه یاسین پیشرو قم به کناره‌گیری از تیمداری

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩۵, ١٩:١۴    نسخه چاپی    
حالا رحمانی مدیر عامل یاسین پیشرو مدعی است موضوع ۳ امتیازهای کسر شده و مهدی زاهدی، موضوعی مرتبط با فعالیتی تیمی در لیگ امید با امتیاز ما و نام ماهان تندیس است و در این زمینه اداره کل ورزش و جوانان باید ورود کند

عصر امروز اعلام شد که باشگاه یاسین پیشرو قم در نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان استان قم کناره گیری خود را از تیم‌داری در فوتسال استان اعلام کرده است.

بعد از انتشار این خبر علی رحمانی مدیر عامل باشگاه یاسین پیشرو قم گفت که یاسین پیشرو از لیگ برتر فوتسال کناره گیری نکرده است اما تهدید کرده در صورت برنگشتن ۳ امتیازهای کسر شده از این تیم از لیگ کنار می کشد. نکته مورد اشاره رحمانی به موضوع دو رای کسر ۳ امتیاز کمیته انضباطی برمی‌گردد آن هم به دلیل استفاده غیرمجاز یاسین پیشرو از مهدی زاهدی در برخی دیدارهای نیم فصل دوم لیگ برتر.

گفته شده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل شکایت یکی از مسئولان تیم ماهان تندیس قم که مدعی است مهدی زاهدی بازیکن این تیم بوده که به دانشگاه آزاد رفته و نمی‌توانسته بدون اجازه به تیم یاسین پیشرو قم ملحق شود، در موضوع شکایت باشگاه‌های دانشگاه آزاد و ارژن شیراز که زاهدی در آن حضور داشته، رای به بازنده شدن (سه بر صفر) یاسین داده است.

یاسینی‌ها با این استدلال که کارت بازی مهدی زاهدی برای یاسین صادر شده است، حضور این بازیکن مشکلی نداشته و در بازی‌های دیگر یاسین در نیم فصل دوم نیز از این بازیکن استفاده کرده‌اند که با توجه به دو رای قبلی کمیته انضباطی باید شاهد تکرار این رای در آینده باشیم.

حالا رحمانی مدیر عامل یاسین پیشرو مدعی است موضوع ۳ امتیازهای کسر شده و مهدی زاهدی، موضوعی مرتبط با فعالیتی تیمی در لیگ امید با امتیاز ما و نام ماهان تندیس است و در این زمینه اداره کل ورزش و جوانان باید ورود کند و تایید کند که در زمان انتقال تیم از ماهان تندیس به یاسین پیشرو، تمامی تیم های ماهان تندیس منتقل شده است و نه تنها تیم بزرگسالان.

رحمانی تاکید کرده است تیمی که در لیگ برتر امید حضور پیدا کرده در حقیقت متعلق به یاسین پیشرو است و این باشگاه انتظار دارد موضوع انتقال کامل تیم های ماهان تندیس به یاسین پیشرو با اقدام اداره کل ورزش و جوانان و و تایید آن ها در نامه به سازمان لیگ حل و فصل شود.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩۵, ١٩:١۴

   

پر مبحث ترین ها