سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ملی‌پوشان کشورمان 14 تیر ماه وارد کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین می‌شوند

ملی‌پوشان کشورمان 14 تیر ماه وارد کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین می‌شوند و تمرینات آنها از 15 تا 20 تیر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین گفت: ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی لندن هم اکنون در شهرهای محل سکونت خود و زیر نظر مربیان، به صورت غیر متمرکز در حال کسب آمادگی هستند و در مجموع تنها دو مرحله اردوی متمرکز برای آنها در نظر گرفته شد که یک مرحله آن برگزار شد و دومین مرحله متصل به اعزام خواهد بود.

بهمن رضایی افزود خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی لندن با حضور ورزشکارانی از 48 کشور جهان برگزار می‌شود و پس از بازی‌های پارالمپیک، مهمترین رویداد این رشته به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: اردوی متصل به اعزام بیشتر به جهت هماهنگی ورزشکاران و مربیان تدارک دیده شده و عمده مراحل آماده سازی در همان اردوهای غیر متمرکز انجام شده است.

وی گفت: ملی‌پوشان کشورمان 14 تیر ماه وارد کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین می‌شوند و تمرینات آنها از 15 تا 20 تیر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

حامد امیری (کرمان)، علیاصغر جوانمردی (فارس)، مهران نکوییمجد،محمد خالوندی (کرمانشاه)، جواد حردانی،هاشمیه متقیان (خوزستان)، سجاد محمدیان،محسن کائیدی،امان‌الله پاپی (لرستان)، سیامک صالح‌ فرج‌زاده،اسداله عظیمی (آذربایجانشرقی)، علیرضا مختاری،مهدی علیزاده (اصفهان)، علی محمدیاری (تهران)، محسن مجیدی (مرکزی)، عبدالله حیدری،جلیل باقری (اردبیل)، سجاد نیکپرست(بوشهر) و سامان پاکباز (کهکیلویه و بویر احمد) ملی‌پوشان دعوت شده به این اردو هستند که از میان آنها نیک‌پرست و پاکباز از ورزشکاران فدراسیون نابینایان و کم بینایان در این اردو حضور دارند.

بهمن رضایی به عنوان مربی و مدیر فنی بر تمرینات نظارت دارد و مصطفی بهرامی، هرمز راد صادقی‌نیا، رسول کیانی‌آذر و الهه شیعه نیز به عنوان مربیان تیم ملی وی را همراهی می‌کنند. سرپرستی این اردو نیز بر عهده ی احمد شکری است.

با پایان یافتن این تمرینات، کاروان اعزامی کشورمان به مسابقات جهانی، 21 تیر تهران را به مقصد لندن ترک خواهد کرد.

منبع: سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۴-١٣٩۶, ٠٩:۵١

   

پر مبحث ترین ها