سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بارسلونا - رئال‌مادرید، انتقام کاتالان‌ها یا کاهش اختلاف در نیوکمپ

دفاع متزلزل بارسلونا یکشنبه شب نیز پویول را به دلیل در رفتگی آرنج دست در اختیار ندارد. این در حالی است که احتمال غیبت جرارد پیکه دیگر مدافع کاتالان‌ها نیز به دلیل کشیدگی عضله وجود دارد. این به آن معنا است که ویلانووا باید به خاویر ماسکرانو و الکس سانگ در مرکز خط دفاعی روی بیاورد.
دیدار سنتی رئال مادرید و بارسلونا اسپانیا (ال‌کلاسیکو) در هفته هفتم رقابت‌های لالیگا یکشنبه شب در نیوکمپ برگزار خواهد شد.

با وجود اینکه تنها 6 هفته از شروع فصل جدید لالیگا می‌گذرد، دیدار سنتی رئال مادرید با بارسلونا که یکشنبه شب ساعت 19:50 به وقت محلی (21:20 به وقت تهران)برگزار می‌شود، یک مسابقه بسیار حیاتی برای مدافعان عنوان قهرمانی محسوب می‌شود که با 8 امتیاز اختلاف با بارسلونای صدرنشین به نیوکمپ خواهند رفت.

بارسلونا در 6 مسابقه اول خود 18 امتیاز کامل را به دست آورده و مردان تیتو ویلانووا با پیروزی مقابل حریف سفیدپوش خود این فرصت را دارند تا بهترین شروع باشگاه در تاریخ رقابت‌های لیگ را رقم بزنند.

مادرید پس از شروع نا‌امیدکننده خود، در 3 بازی اخیر خود از جمله برد 4 بر یک مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر به روند پیروزی بازگشته است.

کریستیانو رونالدو با هت‌تریک‌های پی در پی و 12 گلی که در این فصل به ثمر رسانده است، در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد. مهاجم پرتغالی که در 5 رویارویی پیشین با بارسلونا گلزنی کرده است، نشان داده که می‌تواند برای رئال مادرید در این مسابقه نیز تأثیرگذار باشد.

بارسلونا نیز بر روی لیونل مسی با وجود اینکه که در 2 بازی‌ اخیر گلی‌نزده حساب خواهد کرد.

مسی که با به ثمر رساندن 50 گل در فصل گذشته لالیگا رکوردزنی کرده است، در این فصل 10 گل برای آبی و اناری پوشان به ثمر رسانده است.

مادرید و بارسلونا در این فصل دو بار در رقابت‌های سوپرجام اسپانیا دیدار کرده‌اند، رئال در نیوکمپ با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد اما در مادرید این تیم را شکست داد تا به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف قهرمان سوپرجام شود. سهم رئال 88 پیروزی و بارسلونا 87 پیروزی در تمام رویارویی‌های میان دو تیم بوده است.

دفاع متزلزل بارسلونا یکشنبه شب نیز پویول را به دلیل در رفتگی آرنج دست در اختیار ندارد. این در حالی است که احتمال غیبت جرارد پیکه دیگر مدافع کاتالان‌ها نیز به دلیل کشیدگی عضله وجود دارد. این به آن معنا است که ویلانووا باید به خاویر ماسکرانو و الکس سانگ در مرکز خط دفاعی روی بیاورد.

در دیگر دیدارهای یکشنبه شب اتلتیکو مادرید میزبان مالاگا، تیم سوم جدول است تا شاهد رقابت میان دو تیم بدون شکست لیگ تا هفته هفتم باشیم. مالاگا چهارشنبه شب در رقابت‌های لیگ قهرمانان در اندرلخت موفق شد با نتیجه 3 بر صفر به برتری برسد، در حالی که اتلتیکو 5 شنبه شب در لیگ اروپا با ویکتوریا پلزن بازی کرده است.

اگر بارسلونا مقابل مادرید شکست بخورد؛ اتلتیکو می‌تواند با 6 پیروزی متوالی صدر جدول را در اختیار بگیرد.

حضور رادامل فالکائو که با 7 گل بهترین گلزن اتلتیکو به شمار می‌رود، در این مسابقه قطعی نیست.

در دیگر دیدارهای فردا شب اتلتیک بیلبائو میزبان اوساسونا است. یاران شجاعی برای کسب دومین پیروزی این فصل خود و دور شدن از قعر جدول تلاش خواهند کرد.

مایورکا با گرانادا دیدار خواهد کرد و لوانته از والنسیا پذیرایی می‌کند.

* برنامه دیدارهای یکشنبه شب هفته هفتم لالیگا به شرح زیر است:

لوانته - والنسیا

مایورکا - گرانادا

اتلتیک بیلبائو - اوساسونا

بارسلونا - رئال مادرید

اتلتیکو مادرید - مالاگا

ساعت‌ها به وقت محلی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٧-١٣٩١, ١١:۵۴

   

پر مبحث ترین ها