سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اختيارات پرسپوليس به قائم ‌مقام سپرده شد

رويانيان به نوعي با اين کارش اعلام کرد به خاطر عدم توجه به وي قهر کرده است و حتي در باشگاه نيز کليه امورات را به بهروز منتقمي، قائم مقام باشگاه سپرده است

مدير عامل باشگاه پرسپوليس قهر کرد و خواستار روشن شدن تکليفش تا فردا شب شد.

محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس پس از اتفاقات و خبرهاي جديد در هيئت مديره باشگاه پرسپوليس، شب گذشته به صورت تلفني با علي دايي گفت‌وگو کرد.

به گزارش فارس، وي اعلام کرده که از اين به بعد امورات باشگاه را پيگيري نخواهد کرد و فقط براي اينکه کارها روي زمين نماند پيگيري‌هاي لازم را انجام خواهد داد.

رويانيان به نوعي با اين کارش اعلام کرد به خاطر عدم توجه به وي قهر کرده است و حتي در باشگاه نيز کليه امورات را به بهروز منتقمي، قائم مقام باشگاه سپرده است.

اين در شرايطي است که رويانيان خواسته که تا فردا شب تکليفش در پرسپوليس مشخص شود.

حسين قدوسي مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در اين‌باره گفت: بالاخره رويانيان معتقد است که بي‌مهري‌هايي به وي شده و به همين دليل خواسته که تکليفش تا فردا شب مشخص شود تا خدايي ناکرده در روزهايي که به او کمک نمي‌شود به پرسپوليس لطمه نخورد.

وي افزود: شايد رويانيان به نوعي قهر کرده اما خواستار اين است تا هرچه سريع‌تر تکليف‌اش روشن شود. او همچنين بسياري از کارهاي باشگاه را از درخواست‌کنندگان خواسته تا با بهروز منتقمي در جريان و درباره آن تصميم بگيرند که اميدواريم هرچه سريعتر تکليف اين موضوع مشخص شود.

وي افزود: رويانيان حتي شب گذشته با دايي تلفني گفت‌وگو کرد و به دليل اينکه پرسپوليس تنها نباشد امروز در تمرينات اين تيم شرکت کرده و اميدوار است زودتر تکليف همه‌چيز مشخص شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩٢, ٠١:٣١

   

پر مبحث ترین ها