سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اطلاعيه وزارت ورزش درباره سرخابی ها

در وضع کنونی تغییرات مدیریتی در این دو باشگاه در دستور کار وزارت ورزش و جوانان نیست و انتظار می رود هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس امور و وظایف اصلی دو باشگاه را با جدیت و اهتمام هر چه بیشتر دنبال کنند و اجازه ندهند که شایعات و اخبار نادرست مدیریت و هواداران این باشگاه ها را دچار حاشیه کند.
مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به شایعات و اخبار غیرموثق برخی رسانه ها مبنی بر تغییرات مدیریتی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، در این بیانیه آمده است، در روزهای گذشته شایعات و اخباری مبنی بر تصمیم وزارت ورزش و جوانان برای تغییرات مدیریتی در هیات مدیره و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس منتشر شده که انعکاس این اخبار غیرواقعی نگرانی هایی را در هوادران و افکار عمومی ایجاد کرده است.

با توجه به اهمیت موضوع و برای روشن شدن اذهان عمومی تاکید می شود در وضع کنونی تغییرات مدیریتی در این دو باشگاه در دستور کار وزارت ورزش و جوانان نیست و انتظار می رود هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس امور و وظایف اصلی دو باشگاه را با جدیت و اهتمام هر چه بیشتر دنبال کنند و اجازه ندهند که شایعات و اخبار نادرست مدیریت و هواداران این باشگاه ها را دچار حاشیه کند.

در حال حاضر عمده ترین موضوع مورد نظر وزارت ورزش و جوانان در مدیریت آینده این دو باشگاه، پیگیری خصوصی سازی است که پس از بررسی های کارشناسی در کارگروه ذی ربط و جمع بندی تصمیمات نتایج آن به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩٢, ١٨:٣۶

   

پر مبحث ترین ها