سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عابدینی رسما اسم متخلفان فدراسیون را اعلام کرد

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩٢, ١٩:٠٩    نسخه چاپی    
مدیرعامل داماش همچنین برای دومین هفته پیاپی سعید مظفری‌زاده را به دوستی مورددار با نمایندگان خلافکار فدراسیون فوتبال متهم کرد و گفت که او کار را برای این ناظران درمی‌آورد.

۲
امیر عابدینی در یک آیتم ضبطی شوکه‌کننده از پیشنهاد یک‌و‌نیم میلیاردی آلبرت گریگوریان و صادق صدیقی به وی برای صعود داماش در جدول رده‌بندی لیگ خبر داد

- به نظر می‌رسد ماجرای افشاگری صریح در مورد ناپاکی‌های فوتبال ایران تازه آغاز شده است. در آخرین برنامه نود، امیر عابدینی در یک آیتم ضبطی شوکه‌کننده از پیشنهاد یک‌و‌نیم میلیاردی آلبرت گریگوریان و صادق صدیقی به وی برای صعود داماش در جدول رده‌بندی لیگ خبر داد و در کمال شگفتی مدعی شد عزیزمحمدی و علیپور پای برگه ادعای این افراد را امضا کرده‌اند. آلبرت یک کارمند قدیمی فدراسیون فوتبال است که از مدتها پیش در محافل فوتبالی در مظان اتهام بوده است. در مورد او گفته می‌شد از یک «پاک‌کن جادویی» بهره می‌برد که با استفاده از آن، کارت‌های دریافتی برخی بازیکنان را پاک می‌کند! حالا اما دامنه اتهام‌زنی به او وصدیقی به مراتب از این گسترده‌تر شده و پای ارتشای سازمان‌دهی‌شده به میان آمده است.

عابدینی به مظفری‌زاده: تو اصلا معنی آبرو و حیثیت را نمی‌دانی!

مدیرعامل داماش همچنین برای دومین هفته پیاپی سعید مظفری‌زاده را به دوستی مورددار با نمایندگان خلافکار فدراسیون فوتبال متهم کرد و گفت که او کار را برای این ناظران درمی‌آورد. بعد از این اظهارات، مظفری‌زاده روی آنتن آمد و در سخنانی تند، خود باشگاه داماش و مالکان متخلف قبلی‌اش را در زمره مفسدین اقتصاد کلان و همینطور فوتبال ایران قلمداد کرد. این سخنان، عابدینی را به شدت عصبی کرد و باعث شد او به داور سرشناس فوتبال ایران پرخاش کند: «پایت را از دایره شرف و مردانگی بیرون گذاشتی. تو اصلا معنی آبرو و حیثیت را نمی‌فهمی. می‌توانم چیزهایی بگویم که از فوتبال محو شوی.» مظفری‌زاده هم اعلام آمادگی کرد تا اسناد مربوط به او پیگیری شود.

تاج: پیگیری می‌کنیم

تماس شتاب‌زده تاج با عادل و اظهارات او در مورد پیگیری این پرونده هم سکانس آخر نود جنجالی دیشب بود؛ برنامه‌ای که قطعا آغازگر یک جنجال بسیار بزرگ دیگر در فوتبال ایران خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩٢, ١٩:٠٩

   

پر مبحث ترین ها