سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سايت گل مدعي شد:

پرونده قهرماني بسته شد؛ محروميت 6 ماهه تا دوساله

از سوي ديگر احكامي هم براي مولايي (بدنساز پرسپوليس) و علي حاتم از نزديكان دايي صادر شده كه انان هم نسبت به تخلف شان با محروميت مواجه خواهند شد.
سايت گل نوشت:

طبق اطلاع خبرنگار سايت گل محروميت قهرماني قطعي است اما مدت زمانش هنوز تعين نشده .بين شش ماه تا دو سال اين حكم مي تواند متغير باشد.
پرونده قهرماني بسته شد؛ محروميت 6 ماهه تا دوساله

سرانجام طبق اخبار واصله از منابع موثق،حكم پرونده محسن قهرماني صار شد.در اين حكم كه پيش از اين عنوان شده بود هفته ی قبل اعلام می شود به جزئيات پرونده توجه ويژه اي شده است. طبق اطلاع خبرنگار سايت گل محروميت قهرماني قطعي است اما مدت زمانش هنوز تعين نشده.بين شش ماه تا دو سال اين حكم مي تواند متغير باشد و بايد ديد كميته انضباطي كف حكم را براي اين داور جنجالي در نظر مي گيرد یا سقف آن را. اما علت اصلي محروميت قهرماني به رفتار "غير حرفه اي" او مربوط مي شود.

مهمترين سند مالي پرونده هم به آن دو ميليون تومان كه از سوي مولايي براي اين داور كارت به كارت شده است مربوط مي شود اما گويا اين جا به جايي ربط چنداني به قضيه "داوري" نداشته و اين حكم بدون در نظر گرفتن آن صادر شده است. از سوي ديگر احكامي هم براي مولايي (بدنساز پرسپوليس) و علي حاتم از نزديكان دايي صادر شده كه انان هم نسبت به تخلف شان با محروميت مواجه خواهند شد.

اين پرونده بسته شده و بايد به زودي روي وبسايت اصلي فدراسيون فوتبال به نمايش در بيايد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٢, ٠٨:۴۵

   

پر مبحث ترین ها