سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهرداد پولادی در آستانه بازگشت به میادین

مهرداد پولادی در آستانه بازگشت به فهرست پرسپولیس قرار دارد و اعضای کادر فنی حالا همه چیز را در گرو تصمیم سرمربی می‌دانند که برنامه‌اش برای استفاده از این بازیکن چه باشد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام اعضای کادر فنی، مهرداد پولادی آماده بازگشت به فهرست بازی در پرسپولیس شده است.

جواد منافی درباره آخرین وضعیت این بازیکن گفت: مهرداد در تمرینات عملکرد خوبی از خود نشان داد و خود را در شرایط بازی نشان داده است. او در این مدت خیلی تلاش کرد و حواسمان به این مساله بود. حالا دیگر این به نظر آقای دایی بستگی دارد که از او چگونه و از چه زمانی استفاده کند. البته طبیعی است که با توجه به دوری طولانی او از میادین، بازگشت به شرایط مسابقه آداب خاص خود را دارد.

محمدرضا مولایی بدنساز پرسپولیس هم در این باره گفت: پولادی در تمرینات تیمی حاضر بوده و مراحل تمرین را انجام داده است و از جهت فیزیکی از عهده انجام کارهای مختلف برآمد اما اینکه توان او برای 90 دقیقه بازی چگونه باشد، پس از تست بدنی مشخص خواهد شد.

رضا فروزانی دیگر مربی تیم هم درباره پولادی اینگونه توضیح می‌دهد: براساس تمرینات او در استارت‌ها، چرخش‌ها، جهش‌ها و دیگر فاکتورها، خوب و آماده نشان داد. بدون ترس در جنگ‌ها وارد می‌شود و برای بازگشت به بازی‌ها آماده نشان داده است. البته در نهایت تصمیم‌گیری با آقای دایی است. به هر حال شرایط مسابقه و فشار و استرس حاکم بر آن با تمرین متفاوت است. سبکی و سنگینی بازی هم ملاک است و سرمربی براساس همه اینها درباره نحوه و زمان بازگشت بازیکن تصمیم می‌گیرد.

حقیقت مسئول گروه پزشکی پرسپولیس هم اضافه می‌کند: خیلی پیش از این اعلام کرده بودیم که این بازیکن مشکل پزشکی ندارد و در اختیار کادر فنی است تا روی شرایط بدنی او کار شود. در جریان تمرینات مشکلی نداشت و مراجعه نکرد که نشان می‌دهد مشکل پزشکی وجود ندارد و همانطور که گفتم او فقط باید از نظر بدنی برای بازی و جلوگیری از آسیب‌دیدگی مجدد آماده می‌شد که در این ارتباط کادر فنی نظر می‌دهد.

گفتنی است؛ مهرداد پولادی آخرین بار در بازی تیم ملی برابر کویت در تاریخ 6 فروردین به میدان رفت و دیگر در بازی‌های رسمی حاضر نبود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٩٢, ٠٩:٣٣

   

پر مبحث ترین ها