سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلیان کشی باعث محرومیت صادقیان و مسلمان شد+دفاع رویانیان

متأسفانه پس از حضور پیام صادقیان و محسن مسلمان در اردوی تیم امید در کیش حاشیه‌های فراوانی را برای این دو بازیکن جوان ساخته اند، اما از دو بازیکن جوان و با آینده ما هم باشگاه راضی است و هم سرمربی تیم.
پیام صادقیان، محسن مسلمان، ابارشی (پزشک) ، خانبان (آنالیزور) و جوزی (سرپرست) به دلیل قلیان کشی در اردوی کیش محروم شدند.
شهرخبر، فدراسیون فوتبال در برخورد جدی با کسانی که در اردوی تیم ملی فوتبال زیر 22 سال اقدام به قلیان کشیدن کرده بودند آن‌ها را از حضور در تیم‌ ملی زیر 22 سال محروم کرد. کسانی که محروم شدند عبارتند از دکتر ابارشی پزشک تیم ملی زیر 22 سال، مهدی خانبان آنالیزور تیم ملی زیر 22 سال و همچنین پیام صادقیان و محسن مسلمان. البته اعلام شده که این بازیکنان می‌توانند برای باشگاه خود یعنی پرسپولیس به میدان بروند.
این حکم محرومیت در حالی برای این دو بازیکن صادر شده که صادقیان و مسلمان هر دو کشیدن قلیان را تکذیب کرده بودند.
همچنین رسول جوزی سرپرست تیم ملی زیر 22 سال هم به دلیل اینکه مسئولیت کادر تیم را بر عهده داشته از سمتش برکنار شد.
به گزارش ایسنا این افراد طبیعتا همراه با تیم ملی زیر 22 سال به بازی‌های قهرمانی آسیا در عمان اعزام نمی‌شوند. صادقیان و مسلمان که محروم شده جزو لیست 23 نفره نهایی تیم ملی زیر 22 سال نیستند.
با توجه به اینکه اسامی تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم‌ها در AFC ثبت شده‌ است، فدراسیون نمی‌تواند افراد جدیدی را در مسئولیت‌های فوق جایگزین آن‌ها کند. اگرچه تیم ایران بدون پزشک فردا راهی عمان می‌شود اما دو فیزیوتراپ همراه این تیم هستند.
همچنین سید هادی آیت‌اللهی نایب رییس اول فدراسیون که پیش از این قرار بود برای یک مسابقه از بازی‌های تیم ملی در عمان به این کشور سفر کند مسئولیت کاروان تیم ایران را در کل زمان حضور در عمان بر عهده خواهد داشت.
بر اساس حکم فدراسیون، این بازیکنان فقط از حضور در تیم‌های ملی محروم شده‌اند و می‌توانند برای باشگاه‌های خود بازی کنند. همچنین از کارلوس کی‌روش نیز خواسته شده است تا اطلاع ثانوی این بازیکنان را به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت نکند.

محمد رویانیان در این ارتباط اظهار داشت: متأسفانه پس از حضور پیام صادقیان و محسن مسلمان در اردوی تیم امید در کیش حاشیه‌های فراوانی را برای این دو بازیکن جوان ساخته اند، اما از دو بازیکن جوان و با آینده ما هم باشگاه راضی است و هم سرمربی تیم.
وی افزود: متأسفانه برخی‌ها می‌خواهند مسلمان و صادقیان را به هر شکلی که شده تخریب کنند اما این حرف قاطعانه یک‌بار برای همیشه به همه عزیزان و دوستانم می‌‌گویم که ضمن دفاع از این دو بازیکن مانند پدر و برادر بزرگ‌تر اگر هرگونه تخریبی این دو بازیکن شوند پاسخ قاطعی به آنها خواهم داد و مطمئن باشید پیگیری قضایی هم این بار خواهم کرد.
رویانیان ادامه داد: این یک تهدید نیست اما تصمیم خودم را گرفته‌ام. مطمئن باشید دست‌هایی پشت پرده وجود دارد که این جریانات را هدایت می‌کند. من هوشیارانه و با تمام وجودم از بازیکنانم مراقبت می‌کنم و اجازه نمی‌دهم که مشکلی برای آنها پیش بیاید،‌تازه اگر بازیکنی هم که تخلف کرد به هواداران قول می‌دهم خودم با آن برخورد می‌کنم.
رویانیان خاطرنشان کرد: اما خوشبختانه بازیکنان ما مخصوصا جوانان آینده‌دار فوتبال ما کاملا تحت کنترل باشگاه هستند و تعامل خوبی هم با باشگاه دارند. مطمئن باشید نظارت کافی نیز بر روی این بازیکنان است. برخی بازیکنان از زمانی که در باشگاه پرسپولیس حضور دارند ما نهایت دقت را انجام داده‌‌ایم که خدای ناکرده پرسپولیس دچار حاشیه نشود. من خودم با محسن مسلمان، پیام صادقیان و عالیشاه و جوان‌ترهای تیم شخصا ارتباط دارم و تماس تلفنی هم می‌گیرم و برخی اوقات نیز به منزل آنها می‌روم و مانند یک دوست آنها را نصیحت می‌کنم. بنابراین این مسائلی که برای بازیکنان من می‌سازند به جز تخریب پرسپولیس چیز دیگری نیست.
وی افزود: پیام صادقیان و مسلمان انشاءالله در بازی‌های آینده با قدرت به ما کمک می‌کنند و هیچ محرومیتی بازیکنان‌مان را تهدید نمی‌کند. اما اخباری متأسفانه برای تخریب پرسپولیس منتشر شده که برخلاف میل باطنی‌ام از دو روزنامه شکایت خواهم کرد.
رویانیان در پایان تأکید کرد: من همیشه دوست داشتم به رسانه‌ها احترام بگذارم اما این بار البته من تذکرات لازم را داده‌ام اما فرقی نکرده و مجبور شدم که این کار را انجام دهم تا موقعی که من هستم مطمئن باشید به هیچ کس اجازه نمی‌دهم بازیکنان ما را زیر سوال ببرد.
telegram 19dey.com
علي    19 دی 1392 17:07
چرا فقط بدنبال رسواگري..و بدنامي ديگران هستيم؟ حالا يك كاري خلاف : مسير ورزشي كردن..نه گناه..ونه بي قانوني..ونه ضد ارزشها..نبايد دنبال عيب جويي..و اين كارها برخلاف كلام خدا..ودين ماست.يعني..ديگرا...چنين مشابه كارايي نداشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • +2
علی    19 دی 1392 22:14
این یک بازی است تا این دو بازیکن بتوانند پرسپولیس را همراهی کنند و به تیم زیر 22 سال نروند
  • +1
روباهیان    20 دی 1392 10:12
رویانیان که همیشه از هر خلافی پشتیبانی کرده اینم روش ...
  • 0
نادری    21 دی 1392 04:39
به خدا زشته الگوی جوان امروزی ای کارا رو جلو عموم انجام بده آقای رویانیان وآقای دایی به خاطر تیمشون مجبورند از خلاف دفاع کنند این کار هم اشتباهه اونا هم الگو اند به اصطلاح.!
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 4
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٠-١٣٩٢, ١۴:۴١

   

پر مبحث ترین ها