سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شعار معروف 6 تایی در ورزشگاه آزادی طنین انداز شد

بازار رنگ کردن صورت طرفداران دو تیم در ورزشگاه بسیار داغ بود و عده ای با رنگ کردن صورت هواداران آن هم به صورت مجانی، طرح های مختلفی را که هواداران دوست داشتند بر روی صورتشان نقش می بستند.
اقدام فرهنگی تماشاگران دربی
کد خبر: ۱۷۶۶۷۷۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۹
دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی بعدازظهر جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که هواداران و علاقمندان دو تیم از ساعات ابتدایی صبح راهی ورزشگاه شده اند. در این میان برخی هواداران در اقدامی فرهنگی و قابل تقدیر زباله‌های اطراف ورزشگاه را جمع‌آوری کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 14:30 امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر می خوانید:

* از اولین ساعات صبح امروز میدان های امام حسین، فردوسی، انقلاب و آزادی پذیرای تماشاگرانی بودند که سوار بر مینی بوس های قدیمی به سمت ورزشگاه در حال حرکت بودند.

* در ساعت 8:40 مسئولان چمن ورزشگاه مشغول خط کشی و مرتب کردن زمین چمن بودند.

* هواداران دو تیم که از شهرهای مختلف کشور به ورزشگاه آمده بودند با نشستن در آفتاب و خوردن صبحانه خود را آماده حضور بر روی سکوهای ورزشگاه آزادی می کردند.

* حدود 5 هزار تماشاگر در ساعت 8:40 در ورزشگاه حضور داشته و کری خوانی را برای یکدیگر آغاز کرده بودند.

* یک گروه فیلمبرداری ژاپنی که چند روزی است در تهران مستقر هستند و از تیم های استقلال و پرسپولیس گزارشات مختلفی گرفته اند از ساعت 7:30 صبح در ورزشگاه حضور داشتند و با هواداران دو تیم گفتگو می کردند.

* مامورین امنیتی مستقر در ورزشگاه با لباس جدید در ورزشگاه حضور داشتند که برخی تماشاگران بابت پوشیدن لباس های جدید به آنها تبریک می گفتند.

* هواداران پرسپولیس شعار معروف 6 تایی را سر می دادند و استقلالی ها نیز با نشان دادن 4 جواب آنها را دادند.

* مامورین انتظامی اجازه نمی دادند هواداران دو تیم خوراکی های خود را وارد ورزشگاه کنند و طرفداران دو تیم مجبور بودند آنچه که با خود به ورزشگاه آورده بودند را درون سطل زباله بریزند.

* بازار رنگ کردن صورت طرفداران دو تیم در ورزشگاه بسیار داغ بود و عده ای با رنگ کردن صورت هواداران آن هم به صورت مجانی، طرح های مختلفی را که هواداران دوست داشتند بر روی صورتشان نقش می بستند.

* حضور روحانیان همانند دیدارهای گذشته به ورزشگاه حال و هوایی دیگر داده بود.

* چند جوان طرفدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در یک کار فرهنگی با در دست داشتن کیسه های زباله، زباله هایی را که طرفداران دو تیم در مجموعه آزادی بر روی زمین ریخته بودند جمع می کردند که این کار آنها باعث شد تا تعدادی دیگر از علاقمندان حاضر در ورزشگاه به یاری آنها شتافته و در این کار بسیار فرهنگی سهیم باشند.

* هواداران دو تیم با یکدیگر عکس یادگاری می گرفتند و در زمان عکس گرفتن با نشان دادن اعداد 4 و 6 برای یکدیگر کری می خواندند.

* حاضرین در ورزشگاه به فروش گران بلیت اعتراض می کردند و معتقد بودند نباید جایگاه اینقدر قیمت بلیتش سرسام آور باشد. مقابل گیشه فروش بلیت در ضلع غربی ورزشگاه قیمت بلیت جایگاه را 27 هزار تومان و روبروی جایگاه را 21 هزار تومان برای علاقه مندان نصب کرده بودند.

* با توجه به گرانی این بلیت ها، قریب به اتفاق تماشاگران که اکثریت را نسل جوان تشکیل می دهند بیشتر به دنبال خرید بلیت 8 و 5 هزار تومانی بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٢, ٠٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها