سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس جدید هیئت والیبال قم معرفی شد

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٢, ١۴:١٩    نسخه چاپی    
احمدی در حالی رئیس هیئت والیبال استان قم شد که پیش از وی خلیل‌الله سائلی ریاست هیئت والیبال قم را بر عهده داشت اما در فاصله کمتر از دو سال از انتخاب خود به عنوان رئیس هیئت والیبال استان قم از این مسئولیت کناره‌گیری کرد.
مجمع انتخابات هیئت والیبال استان قم رئیس جدید این هیئت ورزشی را تا سال 1396 انتخاب کرد.

مجمع انتخابات هیئت والیبال استان قم قبل از ظهر چهارشنبه در دومین روز بهمن ماه در غیاب نماینده فدراسیون والیبال و به ریاست عباس جهان بینی مدیر کل ورزش و جوانان قم و اعضای مجمع هیئت والیبال برگزار و رئیس جدید این هیئت انتخاب و معرفی شد.

در این مجمع که در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان شهر قم برگزار شد ابتدا علی فرهمندموحد سرپرست این هیئت گزارش کاملی از عملکرد هیئت والیبال استان قم در طول 16 ماهی که مسئولیت سرپرستی آن را بر عهده داشت ارائه کرد و و سپس با رای گیری از اعضای حاضر در مجمع انتخابات این هیئت، ابوالفضل احمدی رئیس جدید هیئت والیبال قم شد.

علی فرهمندموحد از بهار سال 1391 به دنبال کناره گیری خلیل الله سائلی از ریاست هیئت والیبال استان قم، به عنوان سرپرست سکاندار این هیئت شد تا اداره امور این هیئت را تا زمان برگزاری مجمع انتخابات هیئت والیبال قم بر عهده بگیرد و مجمع جدید رئیس هیئت را مشخص کند که این اتفاق رخ داد و بدین ترتیب ابولفضل احمدی تا زمستان سال 96 رئیس هیئت والیبال قم شد.

احمدی در حالی رئیس هیئت والیبال استان قم شد که پیش از وی خلیل‌الله سائلی ریاست هیئت والیبال قم را بر عهده داشت اما در فاصله کمتر از دو سال از انتخاب خود به عنوان رئیس هیئت والیبال استان قم از این مسئولیت کناره‌گیری کرد.

مجمع انتخابات قبلی این هیئت بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال 90 در حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و جهان‌بینی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم و سایر اعضای مجمع هیئت والیبال قم در سالن کنفرانس تربیت‌بدنی قم برگزار شد و طی آن خلیل‌الله سائلی با بیشترین رأی اعضای مجمع سکان هدایت این هیئت را در دست گرفت و بعد از سائلی این هیئت به صورت سرپرستی توسط علی فرهمندموحد اداره شد.

لازم به ذکر است: سه سال قبل تیم والیبال قم با نام هلال احمر در مسابقات لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور حضور یافت، ضمن اینکه امسال نیز برای دومین سال متوالی تیمی با نام سفیر به نمایندگی از قم در مسابقات لیگ‌های دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور حضور یافته و رده های سنی مختلف والیبال قم پشتیبان والیبال استان قم است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٢, ١۴:١٩

   

پر مبحث ترین ها