سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آتیلا حجازی در واکنش به کندن بنر عکس پدرش در کمپ استقلال:

ناصر حجازی استقلالی نیست

بروز شده : ۶-١١-١٣٩٢, ٠١:٠٧    نسخه چاپی    
توقعی ندارم و حرف خاصی هم نمی توانم بزنم. مگر عکس بن‌لادن نصب شده بود که آن را کندند؟اگر قلعه نویی از استقلال برود و بعدها عکس او را به تمرین بیاورند آیا ایرادی دارد؟
آتیلا حجازی فرزند ناصر حجازی سرمربی استقلال،نسبت به کنده شدن عکس پدرش در کمپ تمرینی استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ او در خصوص کنده شدن بنر پدرش در کمپ استقلال می گوید:«من هم امروز این خبر را شنیدم. احتمالا ناصر حجازی استقلالی نیست و سابقه ای در این تیم ندارد که چنین اتفاقی رقم خورد.مگر نصب عکس پدر من کار خلاف شرع بوده که حالا چنین واکنش هایی نشان داده اند.جالب این جا است که گفته اند نصب بنر حجازی،در این وضعیت تمرکز استقلال را به هم می زند.من نمی دانم این جمله چه معنایی دارد و برایم عجیب است.»

او در ادامه تاکید می کند:«وقتی دست پدر من از دنیا کوتاه است چطور عکس او می خواهد استقلال را وارد حاشیه کند؟در ضمن مگر چه ایرادی دارد که عکس پدرم در کمپ استقلال نصب شده است؟مثلا جواد زرینچه که سال ها برای استقلال بازی کرده است،اگر بنر او را در تمرین استقلال بزنند ایراد دارد؟باز هم می گویم که ناصر حجازی استقلالی نیست و سابقه ای در این باشگاه ندارد.»

او در پاسخ به این سوال که در این شرایط چه توقعی از مسئولان استقلال داری تاکید می کند:«توقعی ندارم و حرف خاصی هم نمی توانم بزنم. مگر عکس بن‌لادن نصب شده بود که آن را کندند؟اگر قلعه نویی از استقلال برود و بعدها عکس او را به تمرین بیاورند آیا ایرادی دارد؟این کارها اصلا درست نیست.من برای استقلال آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم امسال قهرمان شود تا هواداران خوشحال شوند.»
ناصر حجازی استقلالی نیست

روز جمعه بعد از ظهر و در کمپ زنده یاد ناصر حجازی یک درگیری کوچک پیش آمد.وقتی تمرین آبی پوشان درحال پایان بود عده ای از پشت بام مجاور کمپ استقلال عکس بزرگی از زنده یاد ناصر حجازی را آویزان کردند.این اتفاق با واکنش چند نفر روبرو شد و آنها خیلی سریع خودشان را به پشت بام رساندند و بنر را جمع کردند.این در حالی است که پس از انجام این کار در گیری ای میان طرفداران و مخالفان عکس حجازی پیش آمد که با وساطت و دخالت برخی دیگر از هواداران به اتمام رسید.
telegram 19dey.com
شهرام اس اسی    6 بهمن 1392 02:04
من نمیدونم چرا این جماعت از مرده حجازی هم میترسن؟ اسطوره روحت شاد
  • +16
امین    6 بهمن 1392 20:14
واقعا متاسفام براشون اینه رسم اسطوره نگه داشتن حجازی تا ابد زندست قعله نویی بدونه هر کاری کنه نمیتونه مثل حجازی محبوب باشه اسطوره فقط فقط حجازیه
  • +8

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ۶-١١-١٣٩٢, ٠١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها