سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مشکل مالی گریبان صباي قم را گرفت

در حالی که 5 هفته تا پایان لیگ برتر زمان باقی مانده اما بازیکنان تیم فوتبال صبای قم تنها 27 درصد از مبلغ قراردادشان را دریافت کرده‌اند.
بازیکنان تیم فوتبال صبای قم به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان قصد داشتند دیروز و امروز تمرین نکنند.

به گزارش فارس، در حالی که 5 هفته تا پایان لیگ برتر زمان باقی مانده اما بازیکنان تیم فوتبال صبای قم تنها 27 درصد از مبلغ قراردادشان را دریافت کرده‌اند.

این در حالی است که بسیاری از تیم‌های لیگ برتری هم با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند.

به گفته بازیکنان تیم فوتبال صبای قم، بازیکنان این تیم به دلیل عدم پرداخت مطالبات‌شان دیروز و امروز قصد تمرین کردن نداشته‌اند که البته با پادرمیانی مدیران باشگاه و صحبت با رضا عنایتی، بازیکنان را مجاب کرده‌‌اند تا تمرینات تیم را برگزار کنند. بازیکنان صبای قم از این‌که مدیران این تیم فقط به آن‌ها وعده پرداخت می‌دهند ناراضی هستند و باید دید این مشکل صبای قم که در چند هفته اخیر هم خوب نتیجه گرفته چه زمانی بر طرف می‌شود.

رضا عنایتی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص تهدید به تمرین نکردن بازیکنان صبای قم به دلیل مسائل مالی در دیروز و امروز گفت:‌ قضیه خاصی نبود. مشکل مالی در بین همه تیم‌ها وجود داد اما مشکلات ما وخیم‌تر است. مدیرعامل ما دوندگی زیادی دارد اما نمی‌دانم چرا به نتیجه نمی‌رسد. دیروز و امروز صحبت کردیم و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد اما فکر می‌کنم تا چند روز آینده همه چیز حل شود.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم درباره اینکه تهدید به تمرین نکردن بازیکنان صحبت دارد، گفت:‌ قرار بود این اتفاق بیفتد اما اتفاقی نیفتاده و وقتی هم اتفاقی نیفتاده نباید درباره‌اش صحبت کرد. امیدوارم که تا قبل از بازی بعدی‌مان اتفاقات خوبی برای تیم بیفتد و کار به جایی نرسد که نخواهیم تمرین کنیم. بازیکنان ما در این چند ماه فشار زیادی را تحمل کردند و با همه کم و کاستی‌های باشگاه ساختند و حالا باشگاه باید به شرایط بازیکنان رسیدگی کند.

عنایتی در پایان گفت:‌ بچه‌های تیم به من لطف دارند و در مورد این موضوع همه چیز را به من سپردند و من هم امیدوارم همه چیز به زودی حل شود.

فرید کریمی مهاجم سرعتي صباي قم نيز در گفت‌وگو با فارس، در خصوص مشکلات مالی تیم فوتبال صبای قم، گفت:‌ تیم ما خوشبختانه وضعیت خوبی دارد اما مشکل مالی داریم و این مشکلات هنوز هم حل نشده و متأسفانه فقط به ما وعده و وعید می‌دهند و باید منتظر بمانیم و ببینیم آخرین وعده آنها چه زمانی است.

وی ادامه داد: دیروز و امروز نمی‌خواستیم به دلیل مشکلات مالی تمرین کنیم اما با رضا عنایتی به عنوان بزرگ‌تر تیم صحبت کردند و باز هم وعده و وعید دادند. متاسفانه آخرین پرداختی ما برای سه ماه پیش بوده و در حالی که فقط 5 هفته به پایان لیگ مانده ما تنها 27 درصد از قراردادمان را گرفتیم و هر هفته به ما فقط وعده می‌دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١١-١٣٩٢, ١۶:٢٠

   

پر مبحث ترین ها