سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صعود ماهان تندیس قم به مرحله سوم جام حذفی فوتسال

بدین ترتیب تیم فوتسال ماهان تندیس قم با غلبه بر تیم پرسپولیس بهزیستی تهران راهی مرحله چهارم رقابت های جام حذفی فوتسال باشگاه های کشور شد تا در مرحله چهارم به احتمال بسیار فراوان با تیم فوتسال حفاری اهواز دیدار کند.
تیم فوتسال ماهان تندیس قم با غلبه بر پرسپولیس بهزیستی تهران راهی مرحله چهارم رقابت های جام حذفی فوتسال باشگاه های کشور شد.

دیدارهای نخستین دوره جام حذفی فوتسال باشگاه های کشور از شهریور ماه امسال با جدال تیم های قهرمان استان ها آغاز شد و سپس با اضافه شدن تیم های حاضر در دسته های دوم و اول فوتسال باشگاه های کشور مراحل اول و دوم خود را پشت سر گذاشت.

از مرحله سوم این رقابت ها تیم های حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور نیز به جمع تیم های حاضر در جام حذفی اضافه شدند و بدین ترتیب تیم فوتسال ماهان تندیس قم نیز در اولین گام از این رقابت ها به مصاف تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی تهران رفت.

قرار بود دیدار تیم های فوتسال ماهان تندیس قم و پرسپولیس بهزیستی تهران بر اساس قرعه کشی انجام شده در کمیته فوتسال به میزبانی تیم پرسپولیس برگزار شود اما آنها خواستار برگزاری این بازی در قم شده بودند و بدین ترتیب دو تیم شب گذشته در سالن شهید حیدریان قم به مصاف یکدیگر رفتند.

این مسابقه به قضاوت سیدحسن موسوی به عنوان داور اول، علی مرادیان به عنوان داور دوم، مصطفی زینی به عنوان داور سوم و ولی امجدی به عنوان داور وقت نگهدار برگزار شد و در نهایت این ماهان تندیس قم بود که با حساب 4 بر 2 حریف خود را شکست داد.

نحوه به ثمر رسیدن گل ها:

گل اول ماهان تندیس قم: محمدحسین کوهستانی در سمت چپ زمینه مسابقه صاحب توپ شد و با پای راست گل زد
گل دوم ماهان تندیس قم: ابوالقاسم اروجی در سمت چپ محوسطه جریمه حریف با پای چپ گل دوم را زد
گل سوم ماهان تندیس قم: امیر فلامرزی با استفاده از شلوغی درون محوطه جریمه پرسپولیس گل سوم را زد
گل چهارم ماهان تندیس قم: سعید قاسمی با هنرمندی دروازه بان را از پیش رو برداشت و گل چهارم را زد
گل اول تیم پرسپولیس: جاسم سلطانی با ضربه پای چپ از سمت راست محوطه جریمه ماهان بازی را 4 بر 1 کرد
گل دوم تیم پرسپولیس: بار دیگر جاسم سلطانی شبیه به گل اول توانست بازی را 4 بر 2 کند

بدین ترتیب تیم فوتسال ماهان تندیس قم با غلبه بر تیم پرسپولیس بهزیستی تهران راهی مرحله چهارم رقابت های جام حذفی فوتسال باشگاه های کشور شد تا در مرحله چهارم به احتمال بسیار فراوان با تیم فوتسال حفاری اهواز دیدار کند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١١:١٣

   

پر مبحث ترین ها