سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امتياز داماش واگذار شد

مالک جدید باشگاه داماش ضمن اعلام اینکه کلمه داماش از نام این تیم حذف نمی شود گفت : نام این تیم با تکیه بر خواست هواداران به گرند داماش یا داماش گرند تغییرخواهد کرد .
امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان واگذار شد .

به گزارش واحد مرکزی خبر، امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان در لیگ برتر فوتبال و تیم های پایه داماش در مراسمی با حضور مالک جدید ، مدیرعامل باشگاه و خبرنگاران عصر امروز به شرکت گرند مشهد واگذار شد .

امتیاز این تیم لیگ برتری به ازای پرداخت بدهی گذشته به مبلغ 81میلیارد ریال به اضافه 120 میلیارد ریال برای فصل 93-94 به مالک جدید « شرکت گرند » واگذار شد .

مالک جدید باشگاه داماش ضمن اعلام اینکه کلمه داماش از نام این تیم حذف نمی شود گفت : نام این تیم با تکیه بر خواست هواداران به گرند داماش یا داماش گرند تغییرخواهد کرد .

مجید طلایی در پاسخ به سووال خبرنگاران در خصوص دغدغه هواداران مبنی بر ماندن یا نماندن تیم در گیلان نیز گفت : تیم فوتبال لیگ برتری داماش در گیلان خواهد ماند و انتقال آن از این استان در دستور کار نیست .

مدیرعامل گروه شرکت های گرند به ادامه همکاری امیرعابدینی به عنوان مدیرعامل باشگاه داماش نیز تاکید کرد و افزود : امیرعابدینی به عنوان مردی با تجربه ، فوتبالی و پیشکسوت از نظر ما سرقفلی باشگاه است و به هیچ وجه از این باشگاه جدا نخواهد شد .

تیم فوتبال داماش گیلان که اکنون با 23 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور فردا جمعه از ساعت 14 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید عضدی رشت میزبان راه آهن سورنیت تهران است .

این باشگاه در سال 86 از پگاه گیلان به داماش گیلان تغییر نام داد .

امتیاز داماش گیلان را در لیگ برتر فوتبال کشور خرید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٢, ٢٢:٣۴

   

پر مبحث ترین ها