سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رضا شاهرودي:

استقلال هم مانند پرسپولیس مشکل مالی داشت اما قلعه‌نویی تیم را جمع کرد

معتقدم اعتصاب بازیکنان پرسپولیس با هماهنگی دایی بود و اگر او نمی‌خواست، بازیکنان چنین کاری نمی‌کردند. دایی می‌توانست جلوی اعتصاب بازیکنان را بگیرد همانطور که در استقلال این اتفاق رخ داد. قلعه‌نویی با وجود مشکلات مالی و جدایی بازیکنان تاثیرگذار، نگذاشت استقلال وارد حاشیه شود و شما می‌بینید که به راحتی در صدر جدول قرار دارد.
مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قلعه‌نویی با وجود مشکلات مالی و جدایی بازیکنان تاثیرگذار، نگذاشت استقلال وارد حاشیه شود و این تیم را جمع کرد.

رضا شاهرودی ابتدا در خصوص شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: معتقدم پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد، هر چند که این شانس خیلی کم شده است. الان بازیکنان باید منتظر اما و اگر و اتفاقات فوتبال باشند تا شاید پرسپولیس قهرمان شود. به نظر من این تیم باید از 4 بازی باقی‌مانده 12 امتیاز بگیرد تا شانس داشته باشد.

وی در ادامه در خصوص اعتصاب بازیکنان پرسپولیس که مخالفان زیادی داشته است، تاکید کرد: به نظر من این کار درست نبود و بازیکنان باید به هواداران فکر می‌کردند. یادم می‌آید سال 1381 درصدی از قراردادهای بازیکنان پرسپولیس را ندادند اما ما کار خودمان را انجام دادیم و در نهایت قهرمان شدیم. شما دیدید که استقلال هم مشکل مالی داشت و قلعه‌نویی تیم را جمع کرد و خبری از اعتصاب نبود.

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: معتقدم اعتصاب بازیکنان پرسپولیس با هماهنگی دایی بود و اگر او نمی‌خواست، بازیکنان چنین کاری نمی‌کردند. دایی می‌توانست جلوی اعتصاب بازیکنان را بگیرد همانطور که در استقلال این اتفاق رخ داد. قلعه‌نویی با وجود مشکلات مالی و جدایی بازیکنان تاثیرگذار، نگذاشت استقلال وارد حاشیه شود و شما می‌بینید که به راحتی در صدر جدول قرار دارد.

وی در مورد مسائل مدیریتی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: پروین اخیراً گفته است که نمی‌دانسته پرسپولیس این همه بدهی داشته است اما فکر من می‌کنم پروین از مشکلات باشگاه با خبر بوده و می دانسته باشگاه چه شرایط دارد. الان هم بحث انتخاب مدیرعامل بسیار مهم است و باید فردی بیاید که شرایط این باشگاه را از هر لحاظ درست کند. به نظر من مدیرانی مثل عابدینی، دادکان و کاشانی گزینه‌های خوبی برای مدیرعاملی پرسپولیس هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١١-١٣٩٢, ١٢:٢٩

   

پر مبحث ترین ها