سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازیکن مغضوب جلالی تراکتور سازی را قهرمان کرد/خدا به دلم نگاه کرد

سعيد دقيقي در این بازی به عنوان بهترين بازيکن فينال جام حذفي نیز انتخاب شدند.
تراکتور سازی با تک گل سعید دقیقی قهرمان جام حذفی شد
سعيد دقيقي در این بازی به عنوان بهترين بازيکن فينال جام حذفي نیز انتخاب شدند.
تراکتورسازي در کرمان با شکست مس قهرمان جام حذفي شد.
مهاجم تراکتورسازی تبریزپیش از این بدنبال نیمکت نشینی با انتقاد از برخی تفکرات مجید جلالی، گفته بود که او اعتماد به نفس بازیکنان را پایین آورده بود

بازیکن مغضوب جلالی تراکتور سازی را قهرمان کرد/خدا به دلم نگاه کرد


مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی پس از پایان بازی گفت: خدا را شکر توانستم گل قهرمانی تراکتورسازی را بزنم، خدا به دلم نگاه کرد که موفق به انجام این کار شدم.

سعید دقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی تراکتورسازی در فینال جام حذفی عنوان کرد: بازی بسیار سختی بود و ما تحت فشار تماشاگران مس، آب‌وهوای کرمان و کیفیت زمین بودیم، اما خدا را شکر می‌کنم که جوابگوی محبت تماشاگران‌مان بودیم.
وی با ابراز خرسندی از اولین قهرمانی تراکتورسازی، افزود: تماشاگران ما راه طولانی را از تبریز به کرمان آمدند و این قهرمانی ما هم فقط به خاطر آنها بود که خدا به دل آنها نگاه کرد و ما توانستیم قهرمان شویم.
مهاجم تراکتورسازی در خصوص اینکه تیمش ابتدای بازی نمایش چندان خوبی نداشت، گفت: اصلاً اینطور نبود و ما بازی منطقی انجام دادیم. این بازی جام حذفی بود و در دیدارهای حذفی و آن هم در بازی مهمی چون فینال باید روی دقیقه دقیقه بازی برنامه داشته باشید. تراکتورسازی مقابل مس خوب و منطقی بازی کرد و توانستیم برنده هم باشیم و بعد از 40 سال برای هواداران تراکتورسازی جام کسب کنیم.
دقیقی درباره گلزنی‌اش و اینکه پیش از بازی گفته بود گل می‌زند، اظهار داشت: من نگفته بودم گل می‌زنم و اعلام کردم تمام تلاشم را برای موفقیت تراکتورسازی انجام می‌دهم. خدا را شکر توانستم گل قهرمانی تراکتورسازی را بزنم و خدا به دلم نگاه کرد که موفق به انجام این کار شدم. از هواداران تراکتورسازی ممنون هستم و باید بگویم درود بر شرف آنها و گلم را هم به آنها تقدیم می‌کنم.
وی با بیان اینکه تراکتورسازی را دوست دارد و می‌خواهد در این تیم بماند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر باید تمرکزمان روی بازی‌های آسیایی باشد و امیدوارم نماینده خوبی برای مردم تبریز و ایران باشیم.
دقیقی همچنین در خصوص تیم مس کرمان و نمایش این تیم در دیدار فینال گفت: مس میزبان بود و طبیعتاً باید رو به جلو بازی می‌کرد، اما زمین کیفیت بدی داشت و ما نتوانستیم کارهای‌مان را به خوبی انجام دهیم. شاید اگر این بازی در تهران یا تبریز برگزار می‌شد با اختلاف گل بیشتری مس را شکست می‌دادیم اما خدا را شکر که خدا به ما عزت داد تا قهرمان شویم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩٢, ١٨:۵٠

   

پر مبحث ترین ها